South London Harriers Middle Distance evening                  
                                 
                                 
Race 1 19:15                                
800m 1st 131 Robbie Tambling   SLH U17 M mm:ss.0                
800m 2nd 129 Dillon Quirici   SLH U15 M mm:ss.0                
800m 3rd 109 Gavin Englefield   SLH SEN M mm:ss.0                
800m 4th 108 Pippa Earley   KACPH U20 F mm:ss.0                
800m 5th 107 Dominique Corradi   SD U17 F mm:ss.0                
800m 6th 110 Gus Lewis   REI U13 M mm:ss.0                
800m 7th 118 Diego Lister   HHH U13 M mm:ss.0                
                                 
                                 
                                 
Race 2 19:25                                
1500m 1st 116 Joseph Hunt   SLH U13 M mm:ss.0                
1500m 2nd 115 Jacob Hunt   SLH U13 M mm:ss.0                
1500m 3rd 101 Joe Barker   EE U13 M mm:ss.0                
1500m 4th 124 Brandan Morrell   SLH U15 M mm:ss.0                
1500m 5th 123 Kathleen Mooney   SLH U17 F mm:ss.0                
1500m 6th 111 Tom Harmer   SLH U13 M mm:ss.0                
1500m 7th 128 Oscar Prebble   SLH U13 M mm:ss.0                
1500m 8th 114 Georgia Hope   SD U17 F mm:ss.0                
1500m 9th 119 Maximilian Lorke   SLH U13 M mm:ss.0                
1500m 10th 134 Tabitha Welsh   SLH U15 F mm:ss.0                
1500m 11th 120 Sophia Lorke   SLH U15 F mm:ss.0                
                                 
                                 
Race 3 19:35                                
1500m 1st 126 Harley Norman   SLH U17 M mm:ss.0                
1500m 2nd 132 Felix Vaughan   SLH U17 M mm:ss.0                
1500m 3rd 117 Harrison Jacob   SLH U17 M mm:ss.0                
1500m 4th 106 Christo Chilton   SLH U15 M mm:ss.0                
1500m 5th 102 Spencer Bateman   SD U15 M mm:ss.0                
1500m 6th 135 Daniel Wolff   EE SEN M mm:ss.0                
1500m 7th 130 Nicholas Smith   SLH U17 M mm:ss.0                
1500m 8th 104 Jonny Brook   SMRAC U15 M mm:ss.0                
1500m 9th 125 Conrad Norman   SLH U15 M mm:ss.0                
1500m 10th 112 Benjamin Harrison   SLH U15 M mm:ss.0                
1500m 11th 105 Jack Burton   SLH U17 M mm:ss.0                
1500m 12th 113 Smith Henry   EE U17 M mm:ss.0                
1500m 13th 127 Matthew Pickering   SLH U15 M mm:ss.0                
1500m 14th 133 Owen Waite   SLH U17 M mm:ss.0