Team   Score                                    
  1 Reading AC   365 M                                  
  2 Windsor Slough & Eton and Hounslow   357 R                                  
  3 Guildford & Godalming   307 F                                  
  4 Horsham Blue Star Harriers   243 G                                  
  5 South London Harriers   198 S                                  
  6 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC   181 V                                  
  7 Newquay & Par AC   150 N                                  
  8 Haywards Heath Harriers   132 H                                  
                G&G HHH SLH RDG N&P WSEH VPTH HBSH         Waste    
100   Senior A 100m         Wind F H S M N R V G           100A  
R 1 Chinedu Monye SW Windsor Slough & Eton and Hounslow 12.3 8             8                 aw
M 2 Shelley Bowen SW Reading AC 12.4 7         7                     aw
G 3 Cadie Willis U20 Horsham Blue Star Harriers 12.5 6                 6             aw
S 4 Shanice Harrison U20 South London Harriers 12.5 5       5                       aw
N 5 Leah Paulley SW Newquay & Par AC 12.9 4           4                   aw
F 6 Matilda Rainsborough U17 Guildford & Godalming 12.9 3   3                           aw
V 7 Dorica Santos U17 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 13.3 2               2               aw
H 8 Lana Shaw U17 Haywards Heath Harriers 13.7 1     1                          
100   Senior B 100m         Wind                           100B  
RR 1 Aleasha Kiddle SW Windsor Slough & Eton and Hounslow 12.3 8             8                 aw
MM 2 Katie Hannawin U17 Reading AC 12.6 7         7                     aw
GG 3 Poppy Willis U17 Horsham Blue Star Harriers 13.2 6                 6             aw
HH 4 Laura Penfold SW Haywards Heath Harriers 13.2 5     5                         aw
FF 5 Jessica Hall U17 Guildford & Godalming 13.4 4   4                            
VV 6 Syllestina Mead U20 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 13.5 3               3                
NN 7 Debbie Drinkell W40 Newquay & Par AC 15.4 2           2                    
  8         1                                
200   Senior A 200m         Wind                           200A  
R 1 Chinedu Monye SW Windsor Slough & Eton and Hounslow 25.3 8             8                 aw
M 2 Shelley Bowen SW Reading AC 25.5 7         7                     aw
G 3 Cadie Willis U20 Horsham Blue Star Harriers 25.6 6                 6             aw
S 4 Shanice Harrison U20 South London Harriers 26.1 5       5                       aw
F 5 Emily de Beaux SW Guildford & Godalming 26.7 4   4                           aw
N 6 Debbie Drinkell W40 Newquay & Par AC 27.7 3           3                   aw
H 7 Laura Penfold SW Haywards Heath Harriers 28.3 2     2                          
V 8 Zakie Nche U17 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 28.9 1               1                
200   Senior B 200m         Wind                           200B  
RR 1 Lesley Owusu SW Windsor Slough & Eton and Hounslow 26.2 8             8                 aw
FF 2 Matilda Rainsborough U17 Guildford & Godalming 26.3 7   7                           aw
GG 3 Sophie Spinner U17 Horsham Blue Star Harriers 27.2 6                 6             aw
VV 4 Shiela Amadason U17 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 27.9 5               5                
MM 5 Zara Bennett SW Reading AC 28.5 4         4                      
HH 6 Nathalie Pettifer SW Haywards Heath Harriers 33.7 3     3                          
  7         2                                
  8         1                                
400   Senior A 400m                                     400A  
N 1 Leah Paulley SW Newquay & Par AC 61.1 8           8                   aw
G 2 Frances Parker SW Horsham Blue Star Harriers 62.3 7                 7             aw
M 3 Beki Taylor U20 Reading AC 64.5 6         6                     aw
R 4 Caroline Heaney SW Windsor Slough & Eton and Hounslow 65.0 5             5                  
F 5 Yasmin Goater SW Guildford & Godalming 66.4 4   4                            
S 6 Sian Mitchell SW South London Harriers 67.8 3       3                        
H 7 Nathalie Pettifer SW Haywards Heath Harriers 73.1 2     2                          
  8         1                                
400   Senior B 400m                                     400B  
FF 1 Jemma Neale SW Guildford & Godalming 64.9 8   8                            
RR 2 Bryony Wilson U17 Windsor Slough & Eton and Hounslow 65.4 7             7                  
GG 3 Nicole AllenU17 U17 Horsham Blue Star Harriers 66.5 6                 6              
MM 4 Hayley Randell U20 Reading AC 67.4 5         5                      
SS 5 Ruth Myburgh U20 South London Harriers 69.2 4       4                        
HH 6 Lucie Venables SW Haywards Heath Harriers 76.6 3     3                          
  7         2                                
  8         1                                
800   Senior A 800m                                     800A  
M 1 Amy Bond SW Reading AC 2:14.9 8         8                     aw
R 2 Lesley Owusu SW Windsor Slough & Eton and Hounslow 2:15.6 7             7                 aw
N 3 Dani Barnes SW Newquay & Par AC 2:18.7 6           6                   aw
F 4 Yasmin Goater SW Guildford & Godalming 2:23.0 5   5                           aw
G 5 Isabel Green U17 Horsham Blue Star Harriers 2:37.8 4                 4              
V 6 Sue Bint SW Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 2:40.5 3               3                
H 7 Nathalie Pettifer SW Haywards Heath Harriers 2:57.2 2     2                          
SS 8 Chloe Foster SW South London Harriers 3:24.4 1       1                        
800   Senior B 800m                                     800B  
RR 1 Laura Farrar U20 Windsor Slough & Eton and Hounslow 2:23.8 8             8                 aw
FF 2 Rebecca Pritchard U17 Guildford & Godalming 2:28.5 7   7                           aw
GG 3 Nicole AllenU17 U17 Horsham Blue Star Harriers 2:30.6 6                 6              
MM 4 Hayley Randell U20 Reading AC 2:33.0 5         5                      
NN 5 Jasmin Hicks SW Newquay & Par AC 2:57.9 4           4                    
HH 6 Linda Tullett W45 Haywards Heath Harriers 3:30.2 3     3                          
7 42 42 42   2                                
  8         1                                
1500   Senior A 1500m                                     1500A  
S 1 Steff McCall U20 South London Harriers 4:47.5 8       8                       aw
G 2 Katie Kaye SW Horsham Blue Star Harriers 4:51.1 7                 7             aw
M 3 Rachel Phillips SW Reading AC 4:55.4 6         6                     aw
F 4 Katie Bingle U20 Guildford & Godalming 5:11.6 5   5                            
RR 5 Ellie Wallis U17 Windsor Slough & Eton and Hounslow 5:23.2 4             4                  
HH 6 Linda Tullett W45 Haywards Heath Harriers 7:42.2 3     3                          
  7         2                                
  8         1                                
1500   Senior B 1500m                                     1500B  
MM 1 Hayley Pearce SW Reading AC 5:06.0 8         8                      
GG 2 Camille Cowan U20 Horsham Blue Star Harriers 5:16.1 7                 7              
R 3 Marina Stedman W50 Windsor Slough & Eton and Hounslow 5:34.5 6             6                 aw
SS 4 Tessa Billups U17 South London Harriers 5:38.4 5       5                        
FF 5 Bea LaFreniere W35 Guildford & Godalming 5:40.2 4   4                            
H 6 Michelle Holdstock SW Haywards Heath Harriers 7:47.8 3     3                          
  7         2                                
  8         1                                
3000   Senior A 3000m                                     3000A  
F 1 Rosie Hiles SW Guildford & Godalming 10:30.2 8   8                           aw
G 2 Katie Kaye SW Horsham Blue Star Harriers 10:37.4 7                 7             aw
R 3 Marina Stedman W50 Windsor Slough & Eton and Hounslow 11:02.3 6             6                 aw
M 4 Sue Francis W40 Reading AC 11:05.9 5         5                     aw
S 5 Amy Mitchell U20 South London Harriers 11:52.2 4       4                        
VV 6 Phillipa Cockman SW Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 13:26.2 3               3                
H 7 Michelle Holdstock SW Haywards Heath Harriers 15:37.5 2     2                          
  8         1                                
3000   Senior B 3000m                                     3000B  
FF 1 Eleanor Harrison U17 Guildford & Godalming 10:52.1 8   8                           aw
MM 2 Nicky Cook U17 Reading AC 11:21.4 7         7                     aw
RR 3 Alice Wills U20 Windsor Slough & Eton and Hounslow 11:37.2 6             6                 aw
GG 4 Rosie Inman U20 Horsham Blue Star Harriers 11:43.6 5                 5             aw
V 5 Linda Ingram SW Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 11:52.2 4               4                
HH 6 Linda Tullett W45 Haywards Heath Harriers 16:07.7 3     3                          
  7         2                                
  8         1                                
100HW   Senior A 100mH         Wind                           100HA  
V 1 Symone Belle SW Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 14.7 8               8               aw
R 2 Jenny Heckford SW Windsor Slough & Eton and Hounslow 15.3 7             7                 aw
S 3 Sian Mitchell SW South London Harriers 17.8 6       6                       aw
M 4 Anna Williams U20 Reading AC 18.6 5         5                      
H 5 Lucie Venables SW Haywards Heath Harriers 21.2 4     4                          
G 6 Holly Kaye SW Horsham Blue Star Harriers 22.0 3                 3              
  7         2                                
  8         1                                
100HW   Senior B 100mH         Wind                           100HB  
MM 1 Lee Fellowes SW Reading AC 18.6 8         8                      
VV 2 Serlina Swaby-Constantine SW Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 19.5 7               7                
RR 3 Sarah Phelps U20 Windsor Slough & Eton and Hounslow 20.6 6             6                  
4 42 42 42 5                               15
  5         4                                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
400HW   Senior A 400mH                                     400HA  
R 1 Laura Burke SW Windsor Slough & Eton and Hounslow 63.8 8             8                 aw
S 2 Sian Mitchell SW South London Harriers 69.9 7       7                       aw
M 3 Beki Taylor U20 Reading AC 70.6 6         6                     aw
G 4 Holly Kaye SW Horsham Blue Star Harriers 72.1 5                 5             aw
F 5 Emily de Beaux SW Guildford & Godalming 72.5 4   4                           aw
V 6 Selina Swaby-Constantine U20 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 74.5 3               3               aw
H 7 Lucie Venables SW Haywards Heath Harriers 98.6 2     2                          
  8         1                                
400HW   Senior B 400mH                                     400HB  
RR 1 Jess McCabe U20 Windsor Slough & Eton and Hounslow 65.5 8             8                 aw
FF 2 Bea LaFreniere W35 Guildford & Godalming 74.5 7   7                            
MM 3 Anna Williams U20 Reading AC 78.6 6         6                      
GG 4 Katie Kaye SW Horsham Blue Star Harriers 90.4 5                 5              
  5         4                                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
HJ   Senior A High Jump                                     HJA  
M 1 Pippa Regan U20 Reading AC 1.60 8         8                     aw
R 2 Frances Smithson SW Windsor Slough & Eton and Hounslow 1.55 7             7                 aw
F 3 Amy de Beaux U20 Guildford & Godalming 1.50 6   6                           aw
G 4 Jade Brewster U17 Horsham Blue Star Harriers 1.40 5                 5              
H 5 Laura Penfold SW Haywards Heath Harriers 1.30 4     4                          
VV 6 Sheila Amadason U17 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 1.30 3               3                
  7         2                                
  8         1                                
HJ   Senior B High Jump                                     HJB  
mM 1 April Taylor U20 Reading AC 1.60 8         8                     aw
fF 2 Vicky Miguire U20 Guildford & Godalming 1.50 7   7                           aw
HH 3 Eloise Radcliffe U17 Haywards Heath Harriers 1.30 6     6                          
GG 4 Emily Cox U17 Horsham Blue Star Harriers 1.30 5                 5              
V 5 Taylor Canning U17 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 1.25 4               4                
RR 6 Sarah Phelps U20 Windsor Slough & Eton and Hounslow 1.25 3             3                  
  7         2                                
  8         1                                
PV   Senior A Pole Vault                                     PVA  
N 1 Jasmin Hicks SW Newquay & Par AC 2.70 8           8                   aw
R 2 Alice Humble SW Windsor Slough & Eton and Hounslow 2.60 7             7                 aw
M 3 Amy Holder U17 Reading AC 2.40 6         6                     aw
F 4 Amy de Beaux U20 Guildford & Godalming 2.30 5   5                           aw
H 5 Samantha Penney SW Haywards Heath Harriers 2.00 4     4                          
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
PV   Senior B Pole Vault                                     PVB  
RR 1 Laura Knowles U17 Windsor Slough & Eton and Hounslow 1.80 8             8                  
NN 2 Charlotte Lowe U17 Newquay & Par AC 1.70 7           7                    
MM 3 Meryl Austin W45 Reading AC 1.10 6         6                      
  4         5                                
  5         4                                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
LJ   Senior A Long Jump         Wind                           LJA  
R 1 Karlene Misiani SW Windsor Slough & Eton and Hounslow 5.86 8             8                 aw
V 2 Symone Belle SW Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 5.60 7               7               aw
H 3 Eloise Radcliffe U17 Haywards Heath Harriers 5.27 6     6                         aw
F 4 Jessica Hall U17 Guildford & Godalming 4.89 5   5                           aw
M 5 Pippa Regan U20 Reading AC 4.86 4         4                     aw
G 6 Jade Brewster U17 Horsham Blue Star Harriers 4.48 3                 3              
S 7 Rhianna Madden-Hansle U17 South London Harriers 4.30 2       2                        
NN 8 Debbie Drinkell W40 Newquay & Par AC 3.68 1           1                    
LJ   Senior B Long Jump         Wind                           LJB  
RR 1 Aleasha Kiddle SW Windsor Slough & Eton and Hounslow 5.68 8             8                 aw
HH 2 Laura Penfold SW Haywards Heath Harriers 4.91 7     7                         aw
MM 3 April Taylor U20 Reading AC 4.56 6         6                      
FF 4 Vicky Miguire U20 Guildford & Godalming 4.51 5   5                            
VV 5 Simonetta Ifeji SW Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 4.51 4               4                
GG 6 Holly Kaye SW Horsham Blue Star Harriers 3.43 3                 3              
SS 7 Mya Smith U17 South London Harriers 2.27 2       2                        
  8         1                                
TJ   Senior A Triple Jump         Wind                           TJA  
V 1 Simonetta Ifeji SW Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 10.85 8               8               aw
FF 2 Jessica Hall U17 Guildford & Godalming 10.17 7   7                           aw
H 3 Eloise Radcliffe U17 Haywards Heath Harriers 9.92 6     6                         aw
MM 4 Meryl Austin W45 Reading AC 9.76 5         5                     aw
S 5 Rhianna Madden-Hansle U17 South London Harriers 9.29 4       4                       aw
N 6 Jasmine Hicks SW Newquay & Par AC 8.77 3           3                    
G 7 Holly Kaye SW Horsham Blue Star Harriers 7.47 2                 2              
  8         1                                
TJ   Senior B Triple Jump         Wind                           TJB  
F 1 Amy de Beaux U20 Guildford & Godalming 9.86 8   8                           aw
M 2 Beki Taylor U20 Reading AC 9.11 7         7                      
HH 3 Lucie Venables SW Haywards Heath Harriers 8.08 6     6                          
NN 4 Debbie Drinkell W40 Newquay & Par AC 7.71 5           5                    
  5         4                                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
SPW   Senior A Shot Putt                                     SPA  
M 1 Danni Opara U20 Reading AC 12.16 8         8                     aw
F 2 Holly Stroud SW Guildford & Godalming 9.54 7   7                           aw
S 3 Iyanni Obi-Adewole U20 South London Harriers 8.43 6       6                       aw
V 4 Esther Gbenebor U17 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 8.25 5               5               aw
H 5 Samantha Penney SW Haywards Heath Harriers 8.19 4     4                          
N 6 Karis Harrington U17 Newquay & Par AC 8.01 3           3                   aw
r 7 Janet Smith W45 Windsor Slough & Eton and Hounslow 7.74 2             2                  
G 8 Jade Brewster U17 Horsham Blue Star Harriers 6.44 1                 1              
SPW   Senior B Shot Putt                                     SPB  
MM 1 Charlotte Webb U20 Reading AC 8.71 8         8                     aw
FF 2 Izzy Stanway SW Guildford & Godalming 7.13 7   7                            
SS 3 Louise McAnulty SW South London Harriers 6.92 6       6                        
GG 4 Emily Cox U17 Horsham Blue Star Harriers 6.30 5                 5              
RR 5 Jess Turner U17 Windsor Slough & Eton and Hounslow 5.99 4             4                  
VV 6 Ria Murdock SW Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 5.83 3               3                
NN 7 Debbie Drinkell W40 Newquay & Par AC 5.69 2           2                    
HH 8 Jenny Denyer W45 Haywards Heath Harriers 5.37 1     1                          
DTW   Senior A Discus                                     DTA  
M 1 Charlotte Webb U20 Reading AC 30.33 8         8                     aw
R 2 Janet Smith W45 Windsor Slough & Eton and Hounslow 27.87 7             7                 aw
F 3 Holly Stroud SW Guildford & Godalming 27.70 6   6                           aw
S 4 Iyanni Obi-Adewole U20 South London Harriers 25.89 5       5                       aw
G 5 Hannah Clarke U17 Horsham Blue Star Harriers 24.35 4                 4             aw
N 6 Karis Harrington U17 Newquay & Par AC 17.87 3           3                    
V 7 Esther Gbenebor U17 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 15.66 2               2                
H 8 Jenny Denyer W55 Haywards Heath Harriers 11.51 1     1                          
DTW   Senior B Discus                                     DTB  
MM 1 Julie Wilson W45 Reading AC 28.18 8         8                     aw
RR 2 Jess Turner U17 Windsor Slough & Eton and Hounslow 23.38 7             7                 aw
SS 3 Louise McAnulty SW South London Harriers 20.31 6       6                        
FF 4 Rebbecca Prichard SW Guildford & Godalming 20.15 5   5                            
NN 5 Charlotte Lowe U17 Newquay & Par AC 17.32 4           4                    
HH 6 Linda Tullett W45 Haywards Heath Harriers 10.02 3     3                          
  7         2                                
  8         1                                
HTW   Senior A Hammer                                     HTA  
M 1 Becky Keating U17 Reading AC 41.18 8         8                     aw
R 2 Janet Smith W45 Windsor Slough & Eton and Hounslow 39.41 7             7                 aw
S 3 Jill Lula SW South London Harriers 26.09 6       6                       aw
F 4 Holly Stroud SW Guildford & Godalming 25.86 5   5                           aw
H 5 Jenny Denyer W55 Haywards Heath Harriers 20.32 4     4                          
N 6 Karis Harrington U17 Newquay & Par AC 17.61 3           3                    
GG 7 Kim Milnthorpe W50 Horsham Blue Star Harriers 14.28 2                 2              
  8         1                                
HTW   Senior B Hammer                                     HTB  
MM 1 Julie Wilson W45 Reading AC 29.72 8         8                     aw
SS 2 Louise McAnulty SW South London Harriers 22.30 7       7                        
RR 3 Laura Knowles U17 Windsor Slough & Eton and Hounslow 16.74 6             6                  
HH 4 Lucie Venables SW Haywards Heath Harriers 11.79 5     5                          
G 5 Hannah Clarke U17 Horsham Blue Star Harriers 11.70 4                 4              
FF 6 Izzy Stanway SW Guildford & Godalming 8.72 3   3                           23
  7         2                                
  8         1                                
JTW   Senior A Javelin                                     JTA  
R 1 Anita Fitzgibbon SW Windsor Slough & Eton and Hounslow 42.96 8             8                 aw
MM 2 Katherine West U17 Reading AC 31.92 7         7                     aw
F 3 Holly Stroud SW Guildford & Godalming 30.82 6   6                           aw
H 4 Samantha Penney SW Haywards Heath Harriers 20.29 5     5                          
N 5 Charlotte Lowe U17 Newquay & Par AC 16.92 4           4                    
GG 6 Lindsay Cox W45 Horsham Blue Star Harriers 14.48 3                 3              
S 7 Amy Mitchell U20 South London Harriers 12.34 2       2                        
  8         1                                
JTW   Senior B Javelin                                     JTB  
M 1 Laura Pearce SW Reading AC 28.02 8         8                     aw
FF 2 Haley Crosswell SW Guildford & Godalming 23.73 7   7                            
G 3 Holly Kaye SW Horsham Blue Star Harriers 14.44 6                 6              
RR 4 Sarah Phelps U20 Windsor Slough & Eton and Hounslow 12.67 5             5                  
NN 5 Debbie Drinkell SW Newquay & Par AC 12.28 4           4                    
HH 6 Jenny Denyer W55 Haywards Heath Harriers 11.55 3     3                          
SS 7 Mya Smith U17 South London Harriers 10.76 2       2                        
  8         1                                
4x100   Senior 4x100m                                     4x100  
R 1 Windsor Slough & Eton and Hounslow SW Windsor Slough & Eton and Hounslow 50.1 8             8                 aw
M 2 Reading AC SW Reading AC 51.2 7         7                     aw
G 3 Horsham Blue Star Harriers SW Horsham Blue Star Harriers 51.8 6                 6             aw
V 4 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC SW Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 52.0 5               5               aw
F 5 Guildford & Godalming SW Guildford & Godalming 53.6 4   4                            
S 6 South London Harriers SW South London Harriers 55.7 3       3                        
H 7 Haywards Heath Harriers SW Haywards Heath Harriers 58.4 2     2                          
  8         1                                
4x400   Senior 4x400m                                     4x400  
F 1 Guildford & Godalming SW Guildford & Godalming 4:20.0 8   8                            
G 2 Horsham Blue Star Harriers SW Horsham Blue Star Harriers 4:24.1 7                 7              
M 3 Reading AC SW Reading AC 4:25.1 6         6                      
R 4 Windsor Slough & Eton and Hounslow SW Windsor Slough & Eton and Hounslow 4:35.5 5             5                  
H 5 Haywards Heath Harriers SW Haywards Heath Harriers 5:37.3 4     4                          
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
80HU17W   U17 Women A 80mH         Wind                           80HA  
R 1 Steph Clitheroe U17 Windsor Slough & Eton and Hounslow 11.9 8             8                 aw
V 2 Taylor Canning U17 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 13.3 7               7               aw
G 3 Kotryna Bajorinaite U17 Horsham Blue Star Harriers 13.3 6                 6             aw
M 4 Lauren Herrington U17 Reading AC 15.0 5         5                      
S 5 Rhianna Madden-Hansle U17 South London Harriers 16.3 4       4                        
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
80HU17W   U17 Women B 80mH         Wind                           80HB  
VV 1 Glenner Belfon U17 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 13.2 8               8               aw
GG 2 Emily Cox U17 Horsham Blue Star Harriers 13.2 7                 7             aw
RR 3 Joanne Fallon U17 Windsor Slough & Eton and Hounslow 15.7 6             6                  
MM 4 Katherine West U17 Reading AC 15.9 5         5                      
SS 5 Amy Billups U17 South London Harriers 17.0 4       4                        
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
300HW   U17 Women A 300mH                                     300HA  
G 1 Kotryna Bajorinaite U17 Horsham Blue Star Harriers 48.3 8                 8             aw
M 2 Tayla Benson U17 Reading AC 48.5 7         7                     aw
S 3 Tessa Billups U17 South London Harriers 51.6 6       6                       aw
R 4 Joanne Fallon U17 Windsor Slough & Eton and Hounslow 53.0 5             5                  
  5         4                                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
100   Under 15 Girls A 100m         Wind                           100A  
V 1 Precious Ejims U15 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 13.3 8               8               aw
F 2 Hope Sarti U15 Guildford & Godalming 13.5 7   7                           aw
R 3 Isabel Butler U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 13.6 6             6                 aw
S 4 Lohita Allen-Alabodiou U13 South London Harriers 13.6 5       5                       aw
N 5 Millie King U15 Newquay & Par AC 14.2 4           4                    
G 6 Florence Webb U15 Horsham Blue Star Harriers 14.3 3                 3              
H 7 Millie Stokeley U15 Haywards Heath Harriers 15.1 2     2                          
  8         1                                
100   Under 15 Girls B 100m         Wind                           100B  
VV 1 Jessica Appeaguei U15 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 13.5 8               8               aw
MM 2 Amber McDonnell U15 Reading AC 13.6 7         7                     aw
RR 3 Isobel Charters U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 14.0 6             6                  
FF 4 Jemma Wood U15 Guildford & Godalming 14.0 5   5                            
sS 5 Leah Teibowei U13 South London Harriers 14.2 4       4                       aw
HH 6 Brittany Croydon-Kempster U15 Haywards Heath Harriers 14.8 3     3                          
GG 7 Esme Vale U15 Horsham Blue Star Harriers 14.8 2                 2              
NN 8 Ami Brown U15 Newquay & Par AC 18.6 1           1                    
200   Under 15 Girls A 200m         Wind                           200A  
M 1 Alice Page U15 Reading AC 27.7 8         8                     aw
V 2 Precious Ejims U15 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 27.8 7               7               aw
F 3 Hope Sarti U15 Guildford & Godalming 27.8 6   6                           aw
r 4 Chantal Banton U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 28.1 5             5                 aw
G 5 Lucy Milnthorpe U15 Horsham Blue Star Harriers 28.2 4                 4             aw
S 6 Lohita Allen-Alabodiou u13 South London Harriers 28.3 3       3                       aw
N 7 Rhea Cross U15 Newquay & Par AC 30.2 2           2                    
H 8 Millie Stokeley U15 Haywards Heath Harriers 31.8 1     1                          
200   Under 15 Girls B 200m         Wind                           200B  
MM 1 Phoebe Thomas U15 Reading AC 28.6 8         8                      
RR 2 Catherine Fairhurst U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 29.2 7             7                  
GG 3 Esme Vale U15 Horsham Blue Star Harriers 30.1 6                 6              
FF 4 Emily McCarthy U15 Guildford & Godalming 30.1 5   5                            
SS 5 Keauna Phillips-Darko U15 South London Harriers 30.4 4       4                        
NN 6 Ami Brown U15 Newquay & Par AC 32.7 3           3                    
  7         2                                
  8         1                                
800   Under 15 Girls A 800m                                     800A  
R 1 Sarah Chapman U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 2:24.3 8             8                 aw
S 2 Keauna Phillips-Darko U15 South London Harriers 2:33.0 7       7                       aw
M 3 Grace Tatam U15 Reading AC 2:36.1 6         6                      
N 4 Calla Sweetzer-Sturt U15 Newquay & Par AC 2:37.2 5           5                    
F 5 Nicola Black U15 Guildford & Godalming 2:43.9 4   4                            
V 6 Ninnetta Mbonu U15 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 2:44.4 3               3                
H 7 Lauren Bonwick-Adams U15 Haywards Heath Harriers 3:08.2 2     2                          
G 8 Tabitha Lee U15 Horsham Blue Star Harriers 3:18.1 1                 1              
800   Under 15 Girls B 800m                                     800B  
RR 1 Chloe Hayes U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 2:39.0 8             8                  
MM 2 Linda Blythe U15 Reading AC 2:39.6 7         7                      
NN 3 Ami Brown U15 Newquay & Par AC 2:53.2 6           6                    
FF 4 Aimee Earlam U15 Guildford & Godalming 2:58.6 5   5                            
SS 5 Chloe Foster U15 South London Harriers 3:03.5 4       4                        
VV 6 Lilian Bangula U13 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 3:05.1 3               3                
GG 7 Abbie Lee U13 Horsham Blue Star Harriers 3:12.3 2                 2              
HH 8 Phoebe Collins U13 Haywards Heath Harriers 3:12.8 1     1                          
1500   Under 15 Girls A 1500m                                     1500A  
RR 1 Sophie Davies U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 5:08.2 8             8                 aw
F 2 Hollie Earlam U15 Guildford & Godalming 5:15.1 7   7                           aw
S 3 Georgina Holden U13 South London Harriers 5:18.1 6       6                       aw
N 4 Lily England U15 Newquay & Par AC 5:20.9 5           5                   aw
M 5 Lauren Church U15 Reading AC 5:35.7 4         4                      
H 6 Brittany Croydon-Kempster U15 Haywards Heath Harriers 5:45.6 3     3                          
G 7 Rebecca Williams U15 Horsham Blue Star Harriers 5:47.9 2                 2              
V 8 Nomeda Laukyte U13 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 6:07.2 1               1                
1500   Under 15 Girls B 1500m                                     1500B  
R 1 Alex Barbour U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 5:08.2 8             8                 aw
SS 2 Lili Collins U13 South London Harriers 5:33.5 7       7                       aw
MM 3 Lois Meredith U15 Reading AC 5:41.4 6         6                      
FF 4 Polly Spence U15 Guildford & Godalming 5:57.3 5   5                            
GG 5 Romy van de Veer U15 Horsham Blue Star Harriers 6:04.5 4                 4              
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
75HU15W   Under 15 Girls A 75mH         Wind                           75HA  
V 1 Jessica Appeaguei U15 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 12.5 8               8               aw
G 2 Lucy Milnthorpe U15 Horsham Blue Star Harriers 13.1 7                 7             aw
F 3 Hope Sarti U15 Guildford & Godalming 13.5 6   6                           aw
R 4 Jess Robinson U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 13.9 5             5                 aw
M 5 Katie Holt U15 Reading AC 14.0 4         4                     aw
S 6 Marcella Cato U15 South London Harriers 14.5 3       3                        
N 7 Rhea Cross U15 Newquay & Par AC 15.8 2           2                    
H 8 Brittany Croydon-Kempster U15 Haywards Heath Harriers 17.9 1     1                          
75HU15W   Under 15 Girls B 75mH         Wind                           75HB  
FF 1 Morgan Davis U15 Guildford & Godalming 13.6 8   8                           aw
MM 2 Melissa Lowe U15 Reading AC 14.3 7         7                      
RR 3 Nadya Wisham U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 14.4 6             6                  
NN 4 Claudia Carlyon U15 Newquay & Par AC 14.8 5           5                    
GG 5 Tabitha Lee U15 Horsham Blue Star Harriers 15.6 4                 4              
SS 6 Lohita Allen-Alabodiou U13 South London Harriers 15.9 3       3                        
vV 7 Lilian Bangula U15 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 17.9 2               2                
  8         1                                
HJ   Under 15 Girls A High Jump                                     HJA  
F 1 Jemma Wood U15 Guildford & Godalming 1.50 8   8                           aw
R 2 Jess Robinson U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 1.40 7             7                 aw
NN 3 Millie King U15 Newquay & Par AC 1.40 6           6                   aw
M 4 Alice Page U15 Reading AC 1.35 5         5                      
G 5 Tabitha Lee U15 Horsham Blue Star Harriers 1.30 4                 4              
S 6 Holly Clarke U13 South London Harriers 1.20 3       3                       aw
HH 7 Millie Stokeley U15 Haywards Heath Harriers 1.15 2     2                          
  8         1                                
HJ   Under 15 Girls B High Jump                                     HJB  
FF 1 Morgan Davis U15 Guildford & Godalming 1.45 8   8                           aw
N 2 Claudia Carlyon U15 Newquay & Par AC 1.35 7           7                    
MM 3 Melissa Lowe U15 Reading AC 1.30 6         6                      
RR 4 Alanna Fagan U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 1.30 5             5                  
GG 5 Abbie Lee U13 Horsham Blue Star Harriers 1.20 4                 4             aw
H 6 Emma Tullett U15 Haywards Heath Harriers 1.05 3     3                          
  7         2                                
  8         1                                
LJ   Under 15 Girls A Long Jump         Wind                           LJA  
R 1 Isobel Charters U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 5.18 8             8                 aw
M 2 Alice Page U15 Reading AC 4.83 7         7                     aw
F 3 Jemma Wood U15 Guildford & Godalming 4.45 6   6                           aw
S 4 Marcella Cato U15 South London Harriers 4.31 5       5                       aw
VV 5 Precious Ejims U15 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 4.22 4               4                
N 6 Lily England U15 Newquay & Par AC 4.12 3           3                    
G 7 Emma Garry U15 Horsham Blue Star Harriers 3.71 2                 2              
HH 8 Emma Tullett U15 Haywards Heath Harriers 3.41 1     1                          
LJ   Under 15 Girls B Long Jump         Wind                           LJB  
RR 1 Nadya Wisham U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 4.46 8             8                 aw
FF 2 Emily McCarthy U15 Guildford & Godalming 4.03 7   7                            
V 3 Jessica Appeaguei U15 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 3.88 6               6                
MM 4 Caterina Trench-Vidale U15 Reading AC 3.67 5         5                      
GG 5 Esme Vale U15 Horsham Blue Star Harriers 3.55 4                 4              
NN 6 Rhea Cross U15 Newquay & Par AC 3.55 3           3                    
SS 7 Chloe Foster U13 South London Harriers 3.19 2       2                        
H 8 Phoebe Collins U13 Haywards Heath Harriers 2.74 1     1                          
SPU15W   Under 15 Girls A Shot Putt                                     SPA  
M 1 Amy Herrington U15 Reading AC 8.93 8         8                     aw
V 2 Nnena Eronini U15 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 8.28 7               7               aw
G 3 Emma Garry U15 Horsham Blue Star Harriers 7.26 6                 6              
R 4 Mariam Aran U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 7.22 5             5                  
F 5 Cathy Coleman U15 Guildford & Godalming 6.95 4   4                            
S 6 Diana McClaren U15 South London Harriers 6.74 3       3                        
N 7 Calla Sweetzer-Sturt U15 Newquay & Par AC 6.23 2           2                    
H 8 Lauren Bonwick-Adams U15 Haywards Heath Harriers 5.43 1     1                          
SPU15W   Under 15 Girls B Shot Putt                                     SPB  
V 1 Nnena Eronini U15 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 7.41 8               8               aw
FF 2 Polly Spence U15 Guildford & Godalming 6.21 7   7                            
RR 3 Nadya Wisham U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 6.05 6             6                  
MM 4 Phoebe Thomas U15 Reading AC 5.92 5         5                      
GG 5 Florence Webb U15 Horsham Blue Star Harriers 5.73 4                 4              
NN 6 Liencha Cundy U15 Newquay & Par AC 5.20 3           3                    
SS 7 Keauna Phillips-Darko U15 South London Harriers 5.18 2       2                        
HH 8 Emma Tullett U15 Haywards Heath Harriers 4.27 1     1                          
DTW   Under 15 Girls A Discus                                     DTA  
M 1 Amy Herrington U15 Reading AC 26.13 8         8                     aw
V 2 Nnena Eronini U15 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 24.34 7               7               aw
G 3 Emma Garry U15 Horsham Blue Star Harriers 19.02 6                 6             aw
S 4 Diana McClaren U15 South London Harriers 18.11 5       5                       aw
F 5 Cathy Coleman U15 Guildford & Godalming 17.39 4   4                            
R 6 Chantal Banton U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 16.88 3             3                  
NN 7 Liencha Cundy U15 Newquay & Par AC 12.76 2           2                    
  8         1                                
DTW   Under 15 Girls B Discus                                     DTB  
VV 1 Gbemisola Olaosebikan U15 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 18.62 8               8               aw
SS 2 Marcella Cato U15 South London Harriers 16.50 7       7                        
MM 3 Maddi Ham U15 Reading AC 13.40 6         6                      
FF 4 Nicola Black U15 Guildford & Godalming 13.19 5   5                            
RR 5 Alanna Fagan U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 11.71 4             4                  
N 6 Lily England U15 Newquay & Par AC 10.60 3           3                    
  7         2                                
  8         1                                
JTW   Under 15 Girls A Javelin                                     JTA  
F 1 Cathy Coleman U15 Guildford & Godalming 25.48 8   8                           aw
M 2 Amy Herrington U15 Reading AC 21.64 7         7                     aw
G 3 Lucy Milnthorpe U15 Horsham Blue Star Harriers 16.98 6                 6              
N 4 Calla Sweetzer-Sturt U15 Newquay & Par AC 14.55 5           5                    
S 5 Diana McClaren U15 South London Harriers 13.50 4       4                        
R 6 Mariam Aran U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 7.35 3             3                  
  7         2                                
  8         1                                
JTW   Under 15 Girls B Javelin                                     JTB  
FF 1 Polly Spence U15 Guildford & Godalming 15.64 8   8                            
NN 2 Liencha Cundy U15 Newquay & Par AC 13.95 7           7                    
GG 3 Florence Webb U15 Horsham Blue Star Harriers 10.04 6                 6              
RR 4 Chantal Banton U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 7.17 5             5                  
SS 5 Leah Teibowei U15 South London Harriers 5.53 4       4                        
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
4x100   Under 15 Girls 4x100m                                     4x100  
M 1 Reading AC U15 Reading AC 52.8 8         8                     aw
R 2 Windsor Slough & Eton and Hounslow U15 Windsor Slough & Eton and Hounslow 56.8 7             7                  
V 3 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC U15 Victoria Park Harriers & Tower Hamlets AC 57.2 6               6                
F 4 Guildford & Godalming U15 Guildford & Godalming 57.5 5   5                            
S 5 South London Harriers U15 South London Harriers 57.8 4       4                        
G 6 Horsham Blue Star Harriers U15 Horsham Blue Star Harriers 59.8 3                 3              
N 7 Newquay & Par AC U15 Newquay & Par AC 62.1 2           2                    
H 8 Haywards Heath Harriers U15 Haywards Heath Harriers 63.0 1     1                          
                307 132 198 365 150 357 181 243              
                G&G HHH SLH RDG N&P WSEH VPTH HBSH