Sweatshop Southern Athletics League: Division 3 South East - Round 1 - Carshalton - 15 April 2017                    
    Team   Score            
  1 South London Harriers   210.5 S          
  2 Sutton & District AC   190.5 U          
  3 Hercules Wimbledon AC   160 F          
  4 Swale Combined   109 A          
    Men's A 100m Wind= +2.3            
  1 Dylan Baldock u17 Sutton & District AC 11.10 4   736 aw 3519626
  2 Bill Porter SM South London Harriers 11.30 3   674 aw 2817471
  3 Antonio Douglas SM Hercules Wimbledon AC 11.35 2   659 aw 3241771
  4 Mat Beech SM Swale Combined 12.18 1   439   2987714
    Men's B 100m Wind= +2.3            
  1 Sharif Quansah U20 South London Harriers 11.44 4   633 aw  
  2 Tom Darcy u17 Sutton & District AC 11.61 3   584 aw 3291410
  3 Richard Agyapong SM Hercules Wimbledon AC 11.70 2   560    
  4 Reece Williams U17 Swale Combined 12.48 1   373   3389016
    Men's A 200m Wind= +3.1            
  1 Dylan Baldock u17 Sutton & District AC 22.20 4   777 aw 3519626
  2 Sharif Quansah U20 South London Harriers 22.55 3   723 aw  
  3 Jameel Hussey U20 Hercules Wimbledon AC 22.76 2   692 aw
  4 Mat Beech SM Swale Combined 24.89 1   419   2987714
    Men's B 200m Wind= 3.1            
  1 Eric Hammond-Sarfo u20 Sutton & District AC 22.58 4   719 aw 3093514
  2 Daniel Shulakov U20 Hercules Wimbledon AC 22.91 3   670 aw 3624252
  3 Bill Porter SM South London Harriers 23.16 2   635 aw 2817471
  4 Richard Scoones M55 Swale Combined 30.98 1   30   2978625
    Men's A 400m                
  1 Theseus Ricketts u17 Sutton & District AC 53.27 4   580 aw 3282011
  2 Antonio Douglas SM Hercules Wimbledon AC 53.39 3   574   3241771
  3 Charlie Goriup U20 South London Harriers 53.51 2   568 aw  
    Men's B 400m                
  1 Rory Payn U17 Sutton & District AC 53.76 4   555 aw 3278912
  2 Richard Morris SM South London Harriers 54.53 3   517   3380567
  3 Lucas Norfolk U17 Hercules Wimbledon AC 55.41 2   476 aw 3615579
    Men's A 800m                
  1 Sean Hall SM Hercules Wimbledon AC 1:56.58 4   794 aw  
  2 Andrew Scoones SM Swale Combined 2:07.75 3   517   2937997
  3 James Lyne U20 South London Harriers 2:11.13 2   449   3140751
  4 Dario Kan u17 Sutton & District AC 2:15.74 1   363   3187348
    Men's B 800m                
  1 Eitan Orenstein U17 Hercules Wimbledon AC 2:10.11 4   469   3458672
  2 Callum Hockley U17 South London Harriers 2:12.04 3   431   3380567
  3 Thomas Keenan SM Sutton & District AC 2:23.59 2   241   3389122
  4 Carl Beech M55 Swale Combined 3:10.78 1       2988164
    Men's A 1500m                
  1 Ricky Lutakome
u20 Sutton & District AC 4:10.69 4   664 aw 3491773
  2 Patrick Canavan SM South London Harriers 4:14.51 3   623 aw 2674421
  3 Alexander Abraham U17 Hercules Wimbledon AC 4:46.51 2   336  
  4 Carl Beech M55 Swale Combined 6:37.62 1       2988164
    Men's B 1500m                
  1 James Hancock SM Sutton & District AC 4:18.31 4   583 aw 3076467
  2 Henry Silverstein U17 Hercules Wimbledon AC 4:53.29 3   289   3458921
  3 John Foss M60 South London Harriers 5:17.00 2   156   2808443
    Men's A 5000m                
  1 Tom Higgs SM South London Harriers 15:26.63 4   735 aw 3524510
  2 Rob Tuer U17 Hercules Wimbledon AC 15:56.71 3   651   2997257
  3 Andrew Scoones SM Swale Combined 18:00.00 2   354   2937997
  4 Ryan Galvin
u20 Sutton & District AC 18:15.93 1   322   3142762
    Men's B 5000m                
  1 Luke Davis SM Hercules Wimbledon AC 16:20.35 4   587 aw  
  2 Dillon Wymer U20 South London Harriers 16:41.53 3   533 aw  
  3 Alex Galvin u20 Sutton & District AC 18:26.52 2   301   3142759
    Men's A 110mH Wind=              
  1 Richard Morris SM South London Harriers 18.60 4   490   2790271
  2 Thomas Keenan SM Sutton & District AC 25.82 3   56   3389122
    Men's B 110mH Wind=              
  1 Stephen Babalola SM South London Harriers 21.79 4   247   2910580
    Men's A 400mH                
  1 Richard Morris SM South London Harriers 59.17 4   702 aw 2790271
    Men's B 400mH                
  1 Stephen Babalola SM South London Harriers 71.03 4   367   2910580
    Men's A 2000m Steeplechase                
  1 Rob Tuer SM Hercules Wimbledon AC 7:00.28 4   568   2997257
  2 Thomas Keenan SM Sutton & District AC 8:16.47 3   247   3389122
    Men's B 2000m Steeplechase                
  1 Mark Cahill M40 Hercules Wimbledon AC 8:32.67 4   197    
    Men's A High Jump                
  1 Jake Field SM Sutton & District AC 1.90 4   753 aw 2942482
  2 Darren Brown SM South London Harriers 1.65 3   547   2817457
  3 Mat Beech SM Swale Combined 1.20 2   173   2987714
    Men's B High Jump                
  1 Sid Walters SM Sutton & District AC 1.85 4   712 aw 2910559
  2 Stephen Babalola SM South London Harriers 1.40 3   340   2910580
    Men's A Pole Vault                
  1 Jamie Fitzgerald SM Sutton & District AC 3.00 4   506 aw 3491775
  2 Michael Franklin M50 Hercules Wimbledon AC 2.40 3   366   3038187
    Men's B Pole Vault                
    Men's A Long Jump         Wind      
  1 Jeremiah Nampuma SM Sutton & District AC 6.42 4   730 aw 3241805
  2 Darren Brown SM South London Harriers 5.69 3   587   2817457
  3 Reece Williams U17 Swale Combined 4.34 2   329   3389016
    Men's B Long Jump         Wind      
  1 Eric Hammond-Sarfo U20 Sutton & District AC 6.09 4   666 aw 3093514
  2 Stephen Babalola SM South London Harriers 5.36 3   523   2910580
  3 Carl Beech M55 Swale Combined 2.84 2   55   2988164
    Men's A Triple Jump         Wind      
  1 Stephen Babalola SM South London Harriers 12.24 4   675 aw 2910580
  2 Luke Smith u17 Sutton & District AC 10.50 3   491   3518028
    Men's B Triple Jump         Wind      
  1 Darren Brown SM South London Harriers 11.32 4   580   2817457
  2 Ryan Galvin
U20 Sutton & District AC 9.24 3   346   3241805
    Men's A Shot Putt                
  1 Nathan Fergus U20 South London Harriers 13.47 4   788 aw  
  2 Stuart Milton M55 Hercules Wimbledon AC 9.52 3   522 aw 2909576
  3 Jake Field SM Sutton & District AC 7.72 2   374   2942482
  4 Mike Farrell M55 Swale Combined 7.58 1   362   2978625
    Men's B Shot Putt                
  1 Erasmus Dwemoh SM South London Harriers 13.38 4   782 aw 3141376
  2 Richard Scoones M55 Swale Combined 7.48 3   352   3389030
  3 Kevin Snelling SM Hercules Wimbledon AC 6.41 2   243   2909576
  4 William Ofei-Kwatia M50 Sutton & District AC 6.15 1   213   3278906
    Men's A Discus                
  1 Nathan Fergus U20 South London Harriers 40.94 4   728 aw  
  2 Nile Cook SM Sutton & District AC 33.68 3   617 aw 3275649
  3 Mike Farrell M55 Swale Combined 23.14 2   426   3389030
  4 Kevin Snelling M55 Hercules Wimbledon AC 14.50 1   203   2718367
    Men's B Discus                
  1 Tom Bullen SM South London Harriers 38.33 4   690 aw 2790206
  2 Chris Smale M50 Sutton & District AC 26.20 3   487   3033959
  3 Richard Scoones M55 Swale Combined 19.84 2   353   2978625
    Men's A Hammer                
  1 Chris Smale M50 Sutton & District AC 33.53 4   573 aw 3033959
  2 Ben Myburgh SM South London Harriers 32.42 3   559 aw 2912173
  3 Stuart Milton M55 Hercules Wimbledon AC 25.53 2   467   2909576
  4 Mike Farrell M50 Swale Combined 22.79 1   426   3389030
    Men's B Hammer                
  1 Erasmus Dwemoh SM South London Harriers 28.44 4   508 aw 3141376
  2 Richard Scoones M55 Swale Combined 21.95 3   413   2978625
  3 Kevin Snelling SM Hercules Wimbledon AC 17.55 2   337   2909576
  4 William Ofei-Kwatia M50 Sutton & District AC 14.77 1   281   3278906
    Men's A Javelin                
  1 Ben Taplin SM Hercules Wimbledon AC 42.09 4   620 aw  
  2 Tom Bullen SM South London Harriers 39.02 3   577 aw 2790206
  3 Reece Williams U17 Swale Combined 32.01 2   475 aw 3389016
    Men's B Javelin                
  1 Stuart Milton SM Hercules Wimbledon AC 34.39 4   511   2909576
  2 Charlie Goriup U20 South London Harriers 33.87 3   503    
  3 Richard Scoones M55 Swale Combined 24.03 2   345   2978625
    Men's 4x100m                
  1 Sutton & District AC SM   44.37 4   545    
  2 Hercules Wimbledon AC SM   45.71 3   434    
  3 South London Harriers SM   47.55 2   304    
  4 Swale Combined SM   51.48 1   108    
    Men's 4x400m                
  1 South London Harriers SM   3:38.47 4   417    
  2 Sutton & District AC SM   3:40.91 3   384    
  3 Hercules Wimbledon AC SM   3:51.10 2   261    
  4 Swale Combined SM   4:48.65 1        
    Women's A 100m Wind= +2.3            
  1 Davina Boateng Ansah U20 South London Harriers 12.41 4   773 aw  
  2 Chyna Russell U17 Sutton & District AC 12.45 3   764 aw 3282626
  3 Mary Obembe U20 Swale Combined 13.80 2   492   3515209
  4 Olivia Drigui U17 Hercules Wimbledon AC 13.81 1   490   3612434
    Women's B 100m Wind= +2.3            
  1 Safyre Forrester-Jackson U17 Sutton & District AC 12.82 4   682 aw 3491982
  2 Lohita Allen-Aigbodion U20 South London Harriers 12.89 3   667 aw 2910460
  3 Latavia Casely-Hayford U17 Hercules Wimbledon AC 14.82 2   331    
  4 Abi Lofts U20 Swale Combined 15.08 1   296   3580506
    Women's A 200m Wind= +2.3            
  1 Chyna Russell U17 Sutton & District AC 25.30 4   778 aw 3282626
  2 Davina Boateng Ansah U20 South London Harriers 25.52 3   755 aw  
  3 Maya Marek U17 Hercules Wimbledon AC 28.48 2   480    
  4 Mary Obembe U20 Swale Combined 29.10 1   432   3515209
    Women's B 200m Wind= +2.3            
  1 Safyre Forrester-Jackson U17 Sutton & District AC 26.23 4   682 aw 3491982
  2 Lohita Allen-Aigbodion U20 South London Harriers 26.39 3   666 aw 2910460
  3 Olivia Drigui U17 Hercules Wimbledon AC 29.24 2   421   3179424
  4 Keeley Burdge U20 Swale Combined 30.66 1   325   3389073
    Women's A 400m                
  1 Amy Billups U20 South London Harriers 62.7 4   582 aw  
  2 Georgia Bell U20 Sutton & District AC 63.92 3   540 aw 2993109
  3 Maya Marek U17 Hercules Wimbledon AC 66.29 2   463   3179424
  4 Katie Scoones SW Swale Combined 70.39 1   345   2987450
    Women's B 400m                
  1 Alison Collins W45 South London Harriers 69.22 4   377 aw 2763130
  2 Sophie Gee u17 Sutton & District AC 69.91 3   358   3272895
  3 Edina Szunyog SW Hercules Wimbledon AC 70.39 2   345    
  4 Kim Howes W50 Swale Combined 94.54 1   6   2696033
    Women's A 800m                
  1 Amy Billups U20 South London Harriers 2:25.66 4   628 aw  
  2 Elena Jury U17 Swale Combined 2:42.50 3   395   3580502
  3 Victoria Samson SW Hercules Wimbledon AC 2:45.47 2   360   2780251
  4 Jade McFarlane U17 Sutton & District AC 2:51.16 1   297   3389125
    Women's B 800m                
  1 Katie Lowe SW South London Harriers 2:58.57 4   224   3615114
  2 Kirsty Wheeler SW Hercules Wimbledon AC 3:01.72 3   197   3459539
  3 Kim Howes W50 Swale Combined 3:03.98 2   178   2696033
    Women's A 1500m                
  1 Mary James W40 South London Harriers 5:05.07 4   591 aw  
  2 Emer Kerr SW Hercules Wimbledon AC 5:37.04 3   386   2783553
  3 Caitlin Williams U20 Sutton & District AC 5:51.29 2   308   3142814
  4 Kim Howes W50 Swale Combined 6:13.88 1   203   2696033
    Women's B 1500m                
  1 Rachel Brenton SW Hercules Wimbledon AC 5:43.78 4   347   2790384
  2 Tessa Billups U20 South London Harriers 5:48.73 3   321   2817455
    Women's A 3000m                
  1 Dominique Corradi
u17 Sutton & District AC 10:30.29 4   697 aw 3225421
  2 Mary James W40 South London Harriers 10:42.33 3   654 aw  
  3 Lisa Berkman W40 Swale Combined 12:37.71 2   309   3615160
  4 Edina Szunyog SW Hercules Wimbledon AC 13:46.49 1   162    
    Women's B 3000m                
  1 Ellie Mason SW Sutton & District AC 11:48.77 4   440    
  2 Kim Howes W50 Swale Combined 12:46.73 3   287   2696033
  3 Katie Lowe W35 South London Harriers 12:53.69 2   271   3615114
  4 Kirsty Wheeler SW Hercules Wimbledon AC 13:47.32 1   161   3459539
    Women's A 100mH Wind=              
  1 Alice Enlgish U20 Swale Combined 17.91 4   532 aw 3187975
  2 Heather Jones SW Hercules Wimbledon AC 21.33 3   275   2968215
    Women's B 100mH Wind=              
  1 Abi Lofts U20 Swale Combined 20.75 4   313   3580506
    Women's A 400mH                
  1 Victoria Samson SW Hercules Wimbledon AC 76.79 4   471   2780251
  2 Keeley Burdge U20 Swale Combined 81.14 3   374   3389073
    Women's B 400mH                
  1 Heather Jones SW Hercules Wimbledon AC 77.76 4   448   2968215
    Women's A 2000m Steeplechase                
  1 Heather Jones SW Hercules Wimbledon AC 9:13.28 4   286   2968215
    Women's B 2000m Steeplechase                
    Women's A High Jump                
  1 Alice Enlgish U20 Swale Combined 1.45 4   585   3187975
  2 Mei Matthews U17 South London Harriers 1.40 2.5   531    
  3 Olivia Chessell U17 Sutton & District AC 1.40 2.5   531   3237684
  4 Emily Martin SW Hercules Wimbledon AC 1.30 1   424   2718293
    Women's B High Jump                
  1 Amy McGrath u17 Sutton & District AC 1.35 4   478   3493638
  2 Elena Jury U17 Swale Combined 1.35 3   478   3580502
  3 Zoe Leake SW Hercules Wimbledon AC 1.20 2   318    
    Women's A Pole Vault                
  1 Jade Ive SW Sutton & District AC 4.10 4   953 aw 2709258
    Women's B Pole Vault                
  1 Sophia Hepher u17 Sutton & District AC 2.30 4   478 aw 3491774
    Women's A Long Jump         Wind      
  1 Olivia Chessell U17 Sutton & District AC 5.19 4   739 aw 3237684
  2 Alice Enlgish U20 Swale Combined 4.40 3   551   3187975
  3 Ella Price U17 South London Harriers 4.28 2   523   3241896
  4 Zoe Leake SW Hercules Wimbledon AC 4.05 1   469    
    Women's B Long Jump         Wind      
  1 Abi Lofts U20 Swale Combined 3.59 4   363   3580506
  2 Keely Elgar u17 Sutton & District AC 2.84 3   194   3274069
  3 Jill Lula U20 South London Harriers 1.25 2       2910460
    Women's A Triple Jump         Wind      
  1 Emily Martin SW Hercules Wimbledon AC 10.33 4   678 aw 2718293
  2 Ella Price U17 South London Harriers   3       3241896
    Women's B Triple Jump         Wind      
  1 Zoe Leake SW Hercules Wimbledon AC 8.41 4   458    
    Women's A Shot Putt                
  1 Emily Martin SW Hercules Wimbledon AC 9.19 4   632 aw 2718293
  2 Frankie Evans U20 South London Harriers 8.84 3   607 aw 3577349
  3 Jade McFarlane u17 Sutton & District AC 8.03 2   547 aw 3389125
  4 Katie Scoones SW Swale Combined 5.86 1   360   2987450
    Women's B Shot Putt                
  1 Joanna Barnaby U17 South London Harriers 8.59 4   589 aw  
  2 Zoe Leake SW Hercules Wimbledon AC 7.84 3   532    
  3 Lexie Hammon U17 Swale Combined 5.62 2   336   3499410
    Women's A Discus                
  1 Joanna Barnaby U17 South London Harriers 30.67 4   682 aw  
  2 Zoe Leake SW Hercules Wimbledon AC 21.57 3   531    
  3 Rianna Saunders u17 Sutton & District AC 19.11 2   482  
  4 Lexie Hammon U17 Swale Combined 17.28 1   442   3499410
    Women's B Discus                
  1 Frankie Evans U20 South London Harriers 30.25 4   675 aw 3577349
  2 Emily Martin SW Hercules Wimbledon AC 20.78 3   516   2718293
  3 Sylvia Ofei-Kwatia W40 Sutton & District AC 17.22 2   440   3278904
  4 Christine Lynch W55 Swale Combined 14.36 1   368   3077123
  P Women's A Hammer                
  1 Maya Smith SW South London Harriers 34.88 4   669 aw 3133460
  2 Sylvia Ofei-Kwatia W40 Sutton & District AC 26.71 3   556 aw 3278904
  3 Emily Martin SW Hercules Wimbledon AC 24.28 2   519   2718293
  4 Lexie Hammon U17 Swale Combined 17.02 1   393   3499410
    Women's B Hammer                
  1 Frankie Evans U20 South London Harriers 29.02 4   589 aw 3577349
  2 Jessie Walters U20 Sutton & District AC 20.30 3   453   3076589
  3 Vilma Ethitutate-Farrell W40 Swale Combined 16.05 2   374   3389026
  4 Ann Martin W55 Hercules Wimbledon AC 15.26 1   358    
    Women's A Javelin                
  1 Rianna Saunders u20 Sutton & District AC 27.98 4   642 aw 3288830
  2 Ella Price U17 South London Harriers 24.70 3   590 aw 3241896
  3 Alice Enlgish U20 Swale Combined 22.29 2   549   3187975
  4 Emily Martin SW Hercules Wimbledon AC 20.59 1   518   2718293
    Women's B Javelin                
  1 Jessie Walters u20 Sutton & District AC 16.94 4   445   3076589
  2 Christine Lynch W55 Swale Combined 13.92 3   374   3077123
  3 Maya Smith SW South London Harriers 13.58 2   365    
  4 Zoe Leake SW Hercules Wimbledon AC 12.80 1   344    
    Women's 4x100m                
  1 South London Harriers SW   51.59 4   568 aw  
  2 Sutton & District AC SW   52.40 3   527    
  3 Hercules Wimbledon AC SW   54.67 2   418    
  4 Swale Combined SW   62.13 1   138    
    Women's 4x400m                
  1 Sutton & District AC SW   4:34.87 4   383    
  2 South London Harriers SW   4:44.84 3   310    
  3 Swale Combined SW   4:55.76 2   237    
Men   Non-scoring events                
Event Pos Name Cat Club Perf. Wind aw     URN
100   Thomas Hughes u17 Sutton & District AC 11.83 +2 aw     3278912
    Trevor Sanjiv u17 Sutton & District AC           3527060
    Callum Holder u17 Sutton & District AC           3240311
    Jake Field SM Sutton & District AC           2942482
100   Joshua Sematimba u17 Sutton & District AC 12.72 +2       3502617
800   Carl Reed u20 Sutton & District AC 2:27.02         2964835
5000   Nick Hancock M50 Sutton & District AC 18:34.90         2797118
    Yasser Qureshi u20 Sutton & District AC           3273714
400   Shemar Feguson u17 Sutton & District AC 53.48 +1.3 aw     3389129
100   Ethan Wood SM Sutton & District AC 11.72 +2       3093523
    Rory Payn u17 Sutton & District AC           3278912
    Tom Jewell u17 Sutton & District AC           3291405
200   Tom Darcy u17 Sutton & District AC 23.24   aw     3291410
    Daniel Illis (U17) u17 Hercules Wimbledon AC           3303226
200   Lucas Norfolk (U17M) U17 Hercules Wimbledon AC 24.87         3615579
    Ross Whelan   Hercules Wimbledon AC            
    Armani Thomas   Hercules Wimbledon AC            
    Kevin Snelling M55 Hercules Wimbledon AC           2718367
    Harry Callahan U17 South London Harriers            
800   Sam Birch U20 South London Harriers 2:11.69          
    Billy Casseley SM South London Harriers           3021843
1500   Toby Phillips U17 South London Harriers 4:39.62          
5000   John Foss M60 South London Harriers 18:01.00   aw     2808443
    Barry Attwell M60 South London Harriers           2763107
    Tom Bullen SM South London Harriers           2790206
100   Devonte Casey-Hayford SM Hercules Wimbledon AC 11.87 +2        
200   Richard Alfred SM South London Harriers 25.33          
800   Michael Slavin U20 Sutton & District AC 2:16.42          
100   Daniel Shuulakov U20 Hercules Wimbledon AC 11.47 +2 aw      
5000   Justin Reid M40 Hercules Wimbledon AC 16:42.31   aw      
5000   Mark Cahill M40 Hercules Wimbledon AC 18:33.45          
400   Sam Birch U20 South London Harriers 58.31 +1/3        
    Ben Myburgh U20 South London Harriers            
    Ryan Galvin U20 Sutton & District AC            
200   Devonte Casey-Hayford SM Hercules Wimbledon AC 24.87          
200   Thomas Hughes U17 Sutton & District AC 23.48   aw      
Women   Non-scoring events                
Event Pos Name Cat Club Perf. Wind aw     URN
100   Keely Elgar u17 Sutton & District AC 14.39         3274069
200   Amy McGrath u17 Sutton & District AC 30.59         3493638
100   Olivia Chessell u17 Sutton & District AC 13.26 +2.1 aw     3237684
    +C68 SW Sutton & District AC            
100   Ella Cunnell u17 Sutton & District AC 13.69 +2.1       3093536
    Chyna Russell u17 Sutton & District AC           3282626
    Christine Lynch W55 Swale Combined           3077123
    Vilma Ethitutate-Farrell W40 Swale Combined           3389026
100   Mei Matthews U17 South London Harriers 13.82 +2.1        
100   Omotoyosi Aselaja U17 South London Harriers 14.00 +2.1        
    Angela Wilson W35 South London Harriers            
    Jo Vickers W40 South London Harriers           3520228
spw   Vilma Ethitutate-Farrell W40 Swale Combined 5.65          
100   Tennessee Thresher U17 Sutton & District AC 14.13 +2.1        
100   Natasha Hibbard U17 Hercules Wimbledon AC 14.52 +2.1        
200   Heather Jones SW Hercules Wimbledon AC 31.03          
1500   Kirsty Wheeler SW Hercules Wimbledon AC 6:29.92          
200   Natasha Hibbard U17 Hercules Wimbledon AC 29.49          
200   Omotoyosi Aselaja U17 South London Harriers 30.31          
200   Ella Cunnell U17 Sutton & District AC 28.46          
200   Tennessee Thresher u17 Sutton & District AC 30.13          
200   Keely Elgar u17 Sutton & District AC 30.54          
    Man of the Match Awards                
    Men                
800m 1 Sean Hall SM Hercules Wimbledon AC 1:56.58   794      
Shot 1 Nathan Fergus U20 South London Harriers 13.47   788      
Shot 1 Erasmus Dwemoh SM South London Harriers 13.38   782      
200m 1 Dylan Baldock u17 Sutton & District AC 22.20   777      
High Jump 1 Jake Field SM Sutton & District AC 1.90   753      
100m 1 Dylan Baldock u17 Sutton & District AC 11.10   736      
    Women                
Pole Vault 1 Jade Ive SW Sutton & District AC 4.10   953      
200m 1 Chyna Russell U17 Sutton & District AC 25.30   778      
100m 1 Davina Boateng Ansah U20 South London Harriers 12.41   773      
100m 2 Chyna Russell U17 Sutton & District AC 12.45   764      
200m 2 Davina Boateng Ansah U20 South London Harriers 25.52   755      
Long Jump 1 Olivia Chessell U17 Sutton & District AC 5.19   739