Under 15 boys               Teams  
100 A 3 Ethan Murray 12.5     1 Hastings AC 553
100 B 1 Luke Mulley 13.1     2 South London 521
200 A 3 Ethan Murray 24.8     3 Bexley AC 455
200 B 1 Luke Mulley 25.9     4 Medway & 441
300 A 5 Ben Brant 46.6     5 East Grinstead 379
800 A 4 Ben Brant 02:28.th     6 Dartford Harriers 287
800 B 3 Daniel Hodgson 02:36.th     7 Medway Park 62
1500 A 1 Laurie Pope 04:35.th          
80HU15M A 4 Jordan Smith 17.2       After 2 matches  
4x300   3 S Lon 03:10.th     1 Medway & Maidstone 1036
LJ A 4 Charlie Stewart 4.05     2 Hastings AC 987
LJ B 3 Ben Brant 3.96     3 South London Harriers 933
SP4K A 1 Philip Bartlett 9.37     4 Bexley AC 859
SP4K B 1 Luke Mulley 8.21     5 East Grinstead AC 680
DT1.25K A 2 Philip Bartlett 28.33     6 Dartford Harriers 594
DT1.25K B 1 Jordan Smith 20.02     7 Medway Park Phoenix 252
HT4K A 1 Philip Bartlett 20.19          
HT4K B 1 Jordan Smith 18.18          
Under 13 boys                  
100 A 3 Piers Harte-Jones 14.6          
100 B 3 Geoffrey Stevenson 16.4          
100 ns 1 Alex Bailey 15.3          
200 A 2 Piers Harte-Jones 30.1          
200 B 2 Jamie Howlett 34.1          
800 A 5 Jamie Howlett 02:44.th          
800 B 4 Oliver Anderson 02:49.th          
1500 A 3 Joe Seal 05:15.th          
1500 B 3 Oliver Pope 05:51.th          
4x100   5 S Lon 64.5          
HJ A 3 Geoffrey Stevenson 1.15          
LJ A 6 Joe Seal 3.23          
LJ B 4 Oliver Anderson 3.14          
SP3.25K A 1 Deji Adekoye 7.15          
SP3.25K B 2 Jamie Howlett 4.72          
JT400 A 2 Deji Adekoye 19.27          
JT400 B 1 Jamie Howlett 12.63          
Under 15 girls                  
100 A 1 Jordan Whittingham 13.1          
100 B 2 Michaela Green 13.9          
200 A 2 Michaela Green 27.5          
200 B 2 Jordan Whittingham 28.3          
300 A 6 Eve Horobin 52.9          
300 B 1 Lohita Allen-Aigbodion 43.4          
75HU15W A 1 Lohita Allen-Aigbodion 11.8          
75HU15W B 3 Eve Horobin 13.8          
4x100   2 S Lon 54.6          
LJ A 3 Eve Horobin 4.12          
LJ B 4 Jordan Whittingham 2.94          
SP3K A 1 Lohita Allen-Aigbodion 8.87          
SP3K B 2 Phoebe Emburey 5.94          
DT1K A 4 Lillian Mitchell 16.58          
DT1K B 4 Phoebe Emburey 12.77          
HT3K A 3 Phoebe Emburey 17.7          
HT3K B 2 Lillian Mitchell 10.52          
JT500 A 1 Lillian Mitchell 15.85          
Under 13 girls                  
75 A 1 Alisha Reid 10.7          
75 B 2 Saskia Barton 11.6          
75 ns 1 Marisse Cato 11.1          
75 ns 2 Amy Beattie 11.9          
150 A 1 Alisha Reid 21.1          
150 B 2 Saskia Barton 23.4          
800 A 2 Peggy Winterborn 02:35.th          
800 B 2 Jessica Goveia-Slatt 02:50.th          
1200 A 2 Amelia Clark 04:25.th          
1200 B 2 Amy Beatty 04:47.th          
70HU13W A 2 Amelia Clark 13.3          
70HU13W B 2 Ella Price 14.8          
4x100   1 S Lon 58.6          
HJ A 3 Peggy Winterborn 1.25          
HJ B 1 Jessica Goveia-Slatt 1.2          
LJ A 2 Marisse Cato 3.99          
LJ B 4 Ella Price 3.5          
SP2.72K A 2 Marisse Cato 6.08          
SP2.72K B 1 Amelia Clark 5.3          
JT400 A 1 Ella Price 18.43          
JT400 B 1 Peggy Winterborn 14.93