Boys Yrs 3&4          
Name School Position   Team  
Blake Mitchell Coulsdon CofE Primary 1   Gresham 67
Tommy Newell Woodlea 2   Coulsdon CofE Primary 67
Ted Paice Keston 3   Atwood 75
Louis Gales Keston 4   Woodlea 79
Daniel Murray Atwood 5   Keston 88
Josh ? Atwood 6   Margaret Roper 116
Owen Grimwood Coulsdon CofE Primary 7   Chipstead Valley 227
James Keeble Gresham 8   St Aidan's 249
Oscar Jeane Coulsdon CofE Primary 9      
Oliver Butler Gresham 10      
Luke Ward Gresham 11      
Ryan McCarthy Margaret Roper 12      
Fabien Gregory Woodlea 13      
Joe Kelly Woodlea 14      
Liam Nicholls Woodlea 15      
Cassien Vincent South London Harriers 16      
Ryan Cooper Gresham 17      
Tyren Le Poele Keston 18      
George Vincent Atwood 19      
Kristian Taylor Coulsdon CofE Primary 20      
Harry Patterson Gresham 21      
Aidan Sisk Atwood 22      
George Newman Atwood 23      
Jack Hession Margaret Roper 24      
Jack Mitchener Margaret Roper 25      
Thomas Saunders Margaret Roper 26      
Kai Gresham 27      
Arran Gresham 28      
Liam Potter Margaret Roper 29      
Callum Porter Coulsdon CofE Primary 30      
Samuel Major Keston 31      
Paddy Collins Keston 32      
Freddie Aublaug Chipstead Valley 33      
Enrico Smith Margaret Roper 34      
Matthew Budgen Woodlea 35      
Zac Banister Keston 36      
Alex Lampert Gresham 37      
Zak Bygraves Coulsdon CofE Primary 38      
Samuel Eristeam Chipstead Valley 39      
John Chappell St Aidan's 40      
Sol Willis Keston 41      
Luke Owen Gresham 42      
Varun Malite Woodlea 43      
William Ainsworth Woodlea 44      
Samuel Hellens Chipstead Valley 45      
Ryan Sawyer Atwood 46      
James Mitchener Margaret Roper 47      
Mitchell Lock Keston 48      
Jean-Pierre St Aidan's 49      
Atel Rasolk Coulsdon CofE Primary 50      
Jacob Bagnall St Aidan's 51      
Charlie Tanfield Coulsdon CofE Primary 52      
Alban Dedaj Coulsdon CofE Primary 53      
Ashley Byrne St Aidan's 54      
Jacob Dias St Aidan's dnf      
           
Girls Yrs 3&4          
Madeline Sims Cumnor House School 1   Cumnor House School 57
Kasia Titterton Margaret Roper 2   Gresham 74
Eve Pilbeam Atwood 3   Margaret Roper 82
Mya Martin Cumnor House School 4   Atwood 101
Faye Tucker St Aidan's 5   Woodlea 157
Emilie Bartczek Keston 6   St Aidan's 191
Amelia Purnell Gresham 7   Coulsdon CofE Primary 193
Emma Wood Cumnor House School 8   Keston 219
Kenzie Mae Beck Keston 9   Chipstead Valley 294
Sophia Lorice Gresham 10      
Sophie Hobbs South London Harriers 11      
Connie Jarrett Woodlea 12      
Evelyn Gresham 13      
Anna Maria Agard Margaret Roper 14      
Jada Beckford Coulsdon CofE Primary 15      
Ellie Pace Woodlea 16      
Olivia Dobson Atwood 17      
Ruby Baxter Atwood 18      
Isabel Singleton Cumnor House School 19      
Emily King Gresham 20      
Georgia Piper Margaret Roper 21      
Olivia Waller Margaret Roper 22      
Amelia Lunghi Margaret Roper 23      
Sophie Finch Gresham 24      
Sophia Wan Cumnor House School 25      
Talisha? Atwood 26      
Rachel Phillips Gresham 27      
Sarah Lewis-Orr Woodlea 28      
Evie Lester Margaret Roper 29      
Ava Kelly Cumnor House School 30      
Nicole Jordan Margaret Roper 31      
Susannah Edwards Margaret Roper 32      
Sophie Waite Woodlea 33      
Sophie Hellens Chipstead Valley 34      
Iona Mackinnon-Smith Margaret Roper 35      
Mia Celiberti St Aidan's 36      
Reheh Miller Atwood 37      
Maddie Speller Coulsdon CofE Primary 38      
Amy Lam Margaret Roper 39      
Grace Clark South London Harriers 40      
Sophie Greenwood South London Harriers 41      
Safire Taylor Cumnor House School 42      
Ella Hilson St Aidan's 43      
Ana-Li Flynn South London Harriers 44      
Isobel Ward Coulsdon CofE Primary 45      
Teya Stevens Coulsdon CofE Primary 46      
Cerys Gresham 47      
Sophia England Smith Gresham 48      
Emily Jackson Coulsdon CofE Primary 49      
Abbie Hughes Gresham 50      
Rosa Gresham 51      
Tyber Nooram-Hiller Atwood 52      
Millie Blackburn St Aidan's 53      
Annabel Masters St Aidan's 54      
Anna Gillet Atwood 55      
Hannah Belshaw Cumnor House School 56      
Lona Patel Cumnor House School 58      
Farrah Hackshaw Margaret Roper 59      
Keira-Mae Jenkyns South London Harriers 60      
Amelia Davidson Chipstead Valley 61      
Trinity Warne Coulsdon CofE Primary 62      
Caitlin Price Chipstead Valley 63      
Millie Baxter Atwood 64      
Eloise Brannigan Margaret Roper 65      
Freya Cowell Atwood 66      
Michaela Matate St Aidan's 67      
Millie Hedgecox Gresham dnf      
           
Boys Yrs 5&6          
Thomas Porter Coulsdon CofE Primary 1   Margaret Roper 56
Peter Edwards Margaret Roper 2   Coulsdon CofE Primary 75
Calum Mackinnon-Smith Margaret Roper 3   Woodlea 104
Michael Bassick Woodlea 4   Keston 105
Oscar Greenwood South London Harriers 5   Gresham 145
Nathan Fitzpatrick Gresham 6   Chipstead Valley 174
Oliver Anderson South London Harriers 7   Atwood 180
Yash Singh Coulsdon CofE Primary 8   St Aidan's 211
Jack Nelson Keston 9      
Tommy Jaye Margaret Roper 10      
Zach Jeanes Coulsdon CofE Primary 11      
Ryan Nicholls Woodlea 12      
Tom Arnett Chipstead Valley 13      
Jared Cruikshank Atwood 14      
Joe Lawrence Woodlea 15      
Christoper Finch Gresham 16      
Cian Maloney Margaret Roper 17      
David Mayhew Coulsdon CofE Primary 18      
Tom Laing Keston 19      
Daniel Foard Chipstead Valley 20      
Ollie Martin Keston 21      
Reuben South London Harriers 22      
Jason South London Harriers 23      
Ragu Aravinthan Margaret Roper 24      
Aaron Stace Atwood 25      
Joe Price Keston 26      
Enrico Lunghi Margaret Roper 27      
Jacques Newell Woodlea 29      
Harry Liu Keston 30      
Daniel Hughes Gresham 31      
Igor South London Harriers 32      
Navid Rauufian St Aidan's 33      
Evan Potter Margaret Roper 34      
Aron Sims Keston 36      
Jack Penford Coulsdon CofE Primary 37      
Samuel Garlick Coulsdon CofE Primary 38      
Matthew Greenhaigh Margaret Roper 39      
Javyion South London Harriers 40      
Vroshan Sivaraj Keston 41      
Reece Tomlin St Aidan's 42      
Edward Cecil St Aidan's 43      
Jaimie Waite Woodlea 44      
Joshua Lee Gresham 45      
Connor Cecil St Aidan's 46      
Sesi Agbenu Margaret Roper dnf      
           
Girls Yrs 5&6          
Isabella Sims Cumnor House School 1   Woodlea 80
Megan Lawrence Woodlea 2   Coulsdon CofE Primary 82
Li-Norah Flynn South London Harriers 3   Cumnor House School 93
Amy Beattie Coulsdon CofE 4   St Aidan's 103
Olivia Dempsey-Streeter Margaret Roper 5   Margaret Roper 139
Katie Mooney St Aidan's 6   Gresham 167
Laura Mason Gresham 7      
Aimee Hobbs South London Harriers 8      
Tilly foard South London Harriers 9      
Eloise Jenkyns South London Harriers 10      
Rebecca Ward South London Harriers 11      
Sophie Shallow St Aidan's 12      
Ella-Grace Maynard South London Harriers 13      
Georgina Skeates Coulsdon CofE 14      
Natasha Drake Woodlea 15      
Eleisha Summers Woodlea 16      
Hosai Rasolle Coulsdon CofE 17      
Isabelle Oakley Cumnor House School 18      
Emily Waite Woodlea 19      
Shermya Modigee Cumnor House School 20      
Malaika Cumnor House School 21      
Sophie Locke Coulsdon CofE 22      
Gabriella Palmeri St Aidan's 23      
Bella Mancuso St Aidan's 24      
Emma Stevenson Coulsdon CofE 25      
Abbie Sullivan South London Harriers 26      
Siena Lloyd South London Harriers 27      
Scarlett Tournes Woodlea 28      
Mnegan Blakeney Woodlea 29      
Annabel Saunders Margaret Roper 30      
Amelia Evans Margaret Roper 31      
Mia Peres South London Harriers 32      
Erica Templeton Cumnor House School 33      
Dena Ebanks Gresham 34      
Natasha South London Harriers 35      
Esime Adjoa-Agbenu Margaret Roper 36      
Erin Colliety Margaret Roper 37      
Lucie Day St Aidan's 38      
Jade Tomlin St Aidan's 39      
Charlotte Shallen St Aidan's 40      
Anjali Ramachandran Cumnor House School 41