Girls Yrs 3&4
  1.Georgina Skeates Coulsdon
  2.Olivia Dempsey-Streeter Margaret Roper
  3.Katie Mooney St.Aidans
  4.Khalia Charles Cumnor Girls
  5.Kasia Titterton Margaret Roper
  6.Amelia Purnell Gresham
  7.Mya Martin Cumnor Girls
  8.Annabel Saunders Margaret Roper
  9.Bella Mancuso St.Aidans
  10.Olivia Dobson Atwood
  11.Grace Stewart Keston
  12.Emily Moore Keston
  13.Lizzie Figueira Cumnor House
  14.Isabelle Oakley Cumnor Girls
  15.Emma Wood Cumnor Girls
  16.Malaika Cumnor House
  17.Emma Stephenson Coulsdon
  18.Lottie Newsome Coulsdon
  19.Kayla Cumnor Girls
  20.Annabelle Baxter Bramley
  21.Kenzie Mae Beck Keston
  22.Isobel Singleton Cumnor Girls
  23.Ava Cumnor Girls
  24.Susan Edwards Margaret Roper
  25.Lucie Day St.Aidans
  26.Ella Hilson St.Aidans
  27.Sophia Cumnor Girls
  28.Charu Cumnor Girls
  29.Charlotte Sandle Keston
  30.Hannah Cumnor Girls
  31.Amelia McDonald St.Aidans
  32.Ioana McKinson-Smith Margaret Roper
  33.Stephanie Byrne St.Aidans
  34.Cerys Aboagye Gresham
  35Francesca Longford St.Aidans
   
  Boys Yrs 3 & 4
  1.Oscar Greenwood St.Johns
  2.Blake Mitchell Coulsdon
  3.Jack Nelson Keston
  4.Calum Mackinnon-Smith Margaret Roper
  5.James Dael Chipstead Valley
  6.Elliot Reynolds Chipstead Valley
  7.Tom Laing Keston
  8.Mulsan Chan Gresham
  9.Ben Clark Atwood
  10.Jamie Hill Chipstead Valley
  11.Albert Winterborn South London Harriers
  12.Christopher Finch Gresham
  13.Joe Price Keston
  14.Tommy Jaye Margaret Roper
  15.Tady Keane Atwood
  16.Kristian Taylor Coulsdon
  17.Noah Phillips Keston
  18.Matteo O’Donoghue St.Francis
  19.Oliver Butler Gresham
  20.Luke Ward Gresham
  21.Daniel Hughes Gresham
  22.David Mayhew Coulsdon
  23.Evan Potter Margaret Roper
  24.Stanley Salmon Whyteleafe
  25.Maks Titterton Margaret Roper
  26.Harry Paterson Gresham
  27.James Keeble Gresham
  28Dan Harris Margaret Roper.
  29.Ryan McCarthy Margaret Roper
  30.?
  31.Elliot Davidson Gresham
  32.Nathan Green Coulsdon
  33.Aaron Gillett Atwood
  34.Zac Bannister/Aron Sims Keston
  35.Paul Margaret Roper
  36.Cassius Vincent Smitham
  37.Asher Margaret Roper
  38.Joshua Lee Gresham
  39.Jack Hession Margaret Roper
  40.Robert De Vivo Margaret Roper
  41.Zac Banister Keston
  42.Cassius Vincent SLH
  43.Callum Porter Coulsdon
  44.Aiden Brennan Gresham
  45.Edward James St.Aidans
  46.Enrico Smith Margaret Roper
  47.Richard Coulsdon
  48.Mackenzie Wren Atwood
  49.James Michener Margaret Roper
  50.Cillian Margaret Roper
   
  Girls Yrs 5 & 6
  1.Amelia Clark Kenley
  2.Jessica Gouveia Slatter Margaret Roper
  3.Peggy Winterborn South London Harriers
  4.Merle Redhead-Ling SLH
  5.Amy Davies Cumnor Girls
  6.Annabel Quartly Margaret Roper
  7.Mary-Kate Flynn St.Annes
  8.Li-Norah Flynn St.Annes
  9.Saffron Tuck Chipstead Valley
  10.Ella Price Keston
  11.Charlie Brown Cumnor Girls
  12.Amy Beattie Coulsdon
  13.Emma Walsh St.Aidans
  14Yasmin Lundt Chipstead Valley
  15.Caroline Salmon Margaret Roper
  16.Sophie Locke Coulsdon
  17.Betheny French Keston
  18.Annabelle Palmer Keston
  19.Lara Sandle Keston
  20.Charlie Watling Coulsdon
  21.Millie Collins Cumnor Girls
  22.Lillie Warmington St.Aidans
  23.Shermya Cumnor Girls
  24.Hosai Rosalli Coulsdon
  25.Evie Banister Keston
  26.Megan Van Noort Keston
  27.Jessica Ryan St.Aidans
  28.Hannah Bashir Cumnor House
  29.Ciara Darling St.Aidans
  30.Kasia Edmund Cumnor House
  31.Millie Long Cumnor Girls
  32.Francesca Ruggeri St.Aidans
  33.Jade Tomlin St.Aidans
 
  Boys Yrs 5 & 6
  1.Thomas Porter Coulsdon
  2.Keiran Green Coulsdon
  3.Louis Mitchell Coulsdon
  4.George Thomas Caterham
  5.Ralph Hope Coulsdon
  6.Ted Twyford Atwood
  7.Joe Twyford Atwood
  8.Max Mouna Gresham
  9.Laurie Bedford Chipstead Valley
  10.Nathan Palmer Keston
  11.Jack Fricker Keston
  12.Eddie Smith Gresham
  13.Nathan Fitzpatrick Gresham
  14.Thomas Rea South London Harriers
  15.Luke Moore Keston
  16.Jack Wood Coulsdon
  17.Yash Singh Coulsdon
  18.Noah Agbinone Margaret Roper
  19.Peter Edwards Margaret Roper
  20.Josh Taylor Margaret Roper
  21.Finlay Coulsdon
  22.Charlie Nixon Coulsdon
  23.Reece Tomlin St.Aidans
  24.Roan Phillips Keston
  25.Sam Willmot Gresham
  26.Max Keeble Gresham
  27.Conor O’Brien Gresham
  28.Tady Keane Atwood
  29.Aaron Gillett Atwood
  30.Ben Clark Atwood
 
  Overall Team Results (3 matches)
  3 & 4 GIRLS
  1.Cumnor House
  2.St.Aidans
  3.Margaret Roper
  4.Coulsdon
  5.Atwood
  6.Keston
  7.Chipstead Valley
  8.Gresham
   
  3 & 4 BOYS
  1.Margaret Roper
  2.Keston
  3.Gresham
  4.Atwood
  5.Coulsdon
  6.Chipstead Valley
  7.St.Aidans
   
  5&6 GIRLS
  1.Cumnor House
  2.Margaret Roper
  3.Keston
  4.St.Aidans
  5.Coulsdon
  6.Chipstead Valley
  7.Atwood
  8.Gresham
   
  5 & 6 BOYS
  1.Coulsdon
  2.Gresham
  3.Atwood
  4.Keston
  5.Margaret Roper
  6.Chipstead Valley
  7.St.Aidans