Team   Score match 1 sept 2012                                    
  3 Reading   373.5 M                                  
  1 Guildford & Godalming   326.5 F                                  
  5 Windsor, Slough, Eton & H   319.5 R                                  
  2 Horsham Blue Star   207.5 G                                  
  4 Newquay & Par   199.5 N                                  
  7 Victoria Park & TH   180.5 V                                  
  6 South London H   175 S                                  
  8 Haywards Heath     H                                  
                                             
    final overall table                                        
  1 Reading   1400.0 29                                  
  2 Windsor, Slough, Eton & H   1351.5 29                                  
  3 Guildford & Godalming   1292.5 26                                  
  4 Horsham Blue Star   975.5 20                                  
  5 South London H   773.5 14                                  
  6 Victoria Park & TH   698.5 11                                  
  7 Newquay & Par   666.0 11                                  
  8 Haywards Heath   379.5 3                                  
                                             
                G&G Horsh BS Read N&P WSEH S Lon VP&TH T8 T9 T10 T11 T12 Waste    
100   Senior A 100m         Wind F G M N R S V H           100A  
m 1 Shelley Bowen SW Reading 12.0 8       8                       aw
R 2 Harriet Shurley SW Windsor, Slough, Eton & H 12.3 7           7                   aw
G 3 Sophie Spinner U17 Horsham Blue Star 12.7 6     6                         aw
V 4 Dorica Santos U17 Victoria Park & TH 13.0 5               5               aw
F 5 Charlotte Guiton SW Guildford & Godalming 13.2 4   4                           aw
S 6 Sian Mitchell SW South London H 13.3 3             3                  
N 7 Hannah Marshall U17 Newquay & Par 13.6 2         2                      
  8         1                                
                                        1    
100   Senior B 100m         Wind                           100B  
mm 1 Zara Bennett SW Reading 12.8 8       8                       aw
vv 2 Sheila Amadason U17 Victoria Park & TH 12.8 7               7               aw
nn 3 Maria Brett W45 Newquay & Par 13.4 6         6                     aw
rr 4 Kemi Etefia U20 Windsor, Slough, Eton & H 13.5 5           5                    
gg 5 Emily Cox U17 Horsham Blue Star 13.6 4     4                          
ff 6 Charlotte Gibbs U20 Guildford & Godalming 13.7 3   3                            
ss 7 Rhianna Madden-Hansle U17 South London H 14.1 2             2                  
  8         1                                
                                        1    
200   Senior A 200m         Wind                           200A  
m 1 Shelley Bowen SW Reading 25.2 8       8                       aw
r 2 Harriet Shurley SW Windsor, Slough, Eton & H 25.4 7           7                   aw
v 3 Sheila Amadason U17 Victoria Park & TH 26.4 6               6               aw
g 4 Sophie Spinner U17 Horsham Blue Star 27.0 5     5                         aw
s 5 Sian Mitchell U20 South London H 27.4 4             4                  
f 6 Charlotte Guiton SW Guildford & Godalming 27.8 3   3                            
n 7 Hannah Marshall U17 Newquay & Par 28.2 2         2                      
  8         1                                
                                        1    
200   Senior B 200m         Wind                           200B  
mm 1 Zara Bennett SW Reading 26.5 8       8                       aw
gg 2 Jade Brewster U17 Horsham Blue Star 28.5 7     7                          
rr 3 Kemi Etefia U20 Windsor, Slough, Eton & H 28.9 6           6                    
ff 4 Charlotte Gibbs U20 Guildford & Godalming 29.2 5   5                            
vv 5 Sekinah Muhamed U17 Victoria Park & TH 29.2 4               4                
ss 6 Jessica Case SW South London H 29.8 3             3                  
  7         2                                
  8         1                                
                                        3    
400   Senior A 400m                                     400A  
f 1 Rebecca Pritchard U17 Guildford & Godalming 60.8 8   8                           aw
g 2 Frances Parkes SW Horsham Blue Star 62.3 7     7                         aw
m 3 Rachel Raykumar U20 Reading 63.0 6       6                       aw
r 4 Bex Myers U20 Windsor, Slough, Eton & H 63.9 5           5                   aw
s 5 Steph McCall U20 South London H 64.5 4             4                 aw
n 6 Lucy Bowden U17 Newquay & Par 73.6 3         3                      
  7         2                                
  8         1                                
                                        3    
400   Senior B 400m                                     400B  
mm 1 Tayla Benson U17 Reading 63.8 8       8                       aw
ff 2 Eleanor Palmer U17 Guildford & Godalming 64.5 7   7                           aw
gg 3 Kate Kaye SW Horsham Blue Star 66.9 6     6                          
rr 4 Chrissi Hall U20 Windsor, Slough, Eton & H 68.9 5           5                    
nn 5 Linda Ansell SW Newquay & Par 77.1 4         4                      
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        6    
800   Senior A 800m                                     800A  
m 1 Amy Bond SW Reading 2:15.8 8       8                       aw
r 2 Bex Myers U20 Windsor, Slough, Eton & H 2:24.2 7           7                   aw
f 3 Rebecca Pritchard SW Guildford & Godalming 2:25.7 6   6                           aw
g 4 Kate Kaye SW Horsham Blue Star 2:35.5 5     5                          
n 5 Lucy Bowden U17 Newquay & Par 2:38.1 4         4                      
s 6 Amy Mitchell U20 South London H 2:50.0 3             3                  
v 7 Linda Ingram SW Victoria Park & TH 3:15.7 2               2                
  8         1                                
                                        1    
800   Senior B 800m                                     800B  
gg 1 Frances Parkes SW Horsham Blue Star 2:25.2 8     8                         aw
ff 2 Eleanor Palmer U17 Guildford & Godalming 2:25.7 7   7                           aw
rr 3 Chrissi Hall U20 Windsor, Slough, Eton & H 2:31.0 6           6                    
mm 4 Lauren Herrington U17 Reading 2:37.3 5       5                        
nn 5 Linda Ansell W45 Newquay & Par 2:41.9 4         4                     aw
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        6    
1500   Senior A 1500m                                     1500A  
f 1 Maddy Austin U20 Guildford & Godalming 4:38.7 8   8                           aw
s 2 Steph McCall U20 South London H 4:55.3 7             7                 aw
m 3 Julia Henderson U20 Reading 5:03.2 6       6                       aw
r 4 Leigh James SW Windsor, Slough, Eton & H 5:22.5 5           5                    
g 5 Amicia Lee SW Horsham Blue Star 5:39.1 4     4                          
v 6 Linda Ingram SW Victoria Park & TH 6:37.9 3               3                
  7         2                                
  8         1                                
                                        3    
1500   Senior B 1500m                                     1500B  
ff 1 Katie Bingle U20 Guildford & Godalming 5:14.7 8   8                            
ss 2 Amy Mitchell U20 South London H 5:26.1 7             7                  
mm 3 Becki Taylor U20 Reading 5:30.3 6       6                        
rr 4 Ellie Wallis U17 Windsor, Slough, Eton & H 5:33.6 5           5                    
gg 5 Rosemary Thompson W55 Horsham Blue Star 7:04.2 4     4                          
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        6    
3000   Senior A 3000m                                     3000A  
f 1 Rosie Hiles SW Guildford & Godalming 10:23.2 8   8                           aw
g 2 Kate Kaye SW Horsham Blue Star 10:45.0 7     7                         aw
r 3 Leigh James SW Windsor, Slough, Eton & H 11:09.9 6           6                   aw
m 4 Sue Francis V40 Reading 11:17.1 5       5                       aw
  5         4                                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        10    
3000   Senior B 3000m                                     3000B  
rr 1 Alice Wills U20 Windsor, Slough, Eton & H 11:40.9 8           8                   aw
ff 2 Bea Lafrenierie W35 Guildford & Godalming 11:50.9 7   7                            
mm 3 Katherine West U17 Reading 12:52.7 6       6                        
gg 4 Rosemary Thompson W55 Horsham Blue Star 14:21.2 5     5                          
  5         4                                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        10    
100HW   Senior A 100mH         Wind                           100HA  
r 1 Harriet Shurley SW Windsor, Slough, Eton & H 14.5 8           8                   aw
v 2 Selina Swaby-Constantine U20 Victoria Park & TH 15.8 7               7               aw
s 3 Sian Mitchell SW South London H 17.5 6             6                 aw
m 4 Helen Buckley SW Reading 17.8 5       5                       aw
n 5 Jacky Brett W45 Newquay & Par 19.2 4         4                     aw
g 6 Catriona Dunlop U20 Horsham Blue Star 22.1 3     3                          
  7         2                                
  8         1                                
                                        3    
100HW   Senior B 100mH         Wind                           100HB  
ss 1 Jessica Case SW South London H 19.6 8             8                  
rr 2 Rachel Westbrook U20 Windsor, Slough, Eton & H 20.1 7           7                    
mm 3 Becki Taylor U20 Reading 26.7 6       6                        
  4         5                                
  5         4                                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        15    
400HW   Senior A 400mH                                     400HA  
S 1 Sian Mitchell SW South London H 68.0 8             8                 aw
G 2 Frances Parkes SW Horsham Blue Star 69.1 7     7                         aw
M 3 Beki Taylor U20 Reading 69.2 6       6                       aw
F 4 Bea Lafrenierie W35 Guildford & Godalming 72.5 5   5                           aw
V 5 Selina Swaby-Constantine U20 Victoria Park & TH 72.6 4               4               aw
N 6 Philippa Brett U20 Newquay & Par 75.7 3         3                      
R 7 Rachel Westbrook U20 Windsor, Slough, Eton & H 83.9 2           2                    
  8         1                                
                                        1    
400HW   Senior B 400mH                                     400HB  
GG 1 Kate Kaye SW Horsham Blue Star 75.9 8     8                          
MM 2 Lauren Herrington U17 Reading 77.8 7       7                        
SS 3 Jessica Case SW South London H 83.8 6             6                  
RR 4 Sarah Hing u20 Windsor, Slough, Eton & H 89.1 5           5                    
  5         4                                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        10    
HJ   Senior A High Jump                                     HJA  
f 1 Amy de Beaux U20 Guildford & Godalming 1.62 8   8                           aw
m 2 Helen Buckley U20 Reading 1.50 7       7                       aw
r 3 Thea O'Leary U17 Windsor, Slough, Eton & H 1.45 6           6                   aw
g 4 Jade Brewster U17 Horsham Blue Star 1.40 5     5                          
v 5 Sheila Amadason SW Victoria Park & TH 1.30 4               4                
s 6 Amy Mitchell U20 South London H 1.25 3             3                  
nn 7 Jacky Brett W45 Newquay & Par 1.00 2         2                      
  8         1                                
                                        1    
HJ   Senior B High Jump                                     HJB  
ff 1 Jessica Hall U17 Guildford & Godalming 1.45 8   8                           aw
rr 2 Rachel Westbrook U20 Windsor, Slough, Eton & H 1.40 7           7                    
mm 3 Lauren Herrington U17 Reading 1.35 6       6                        
gg 4 Amicia Lee SW Horsham Blue Star 1.30 5     5                          
ss 5 Jessica Case SW South London H 1.00 4             4                  
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        6    
PV   Senior A Pole Vault                                     PVA  
f 1 Amy de Beaux U20 Guildford & Godalming 3.10 8   8                           aw
m 2 Amy Holder U17 Reading 3.10 7       7                       aw
r 3 Laura Knowles U17 Windsor, Slough, Eton & H 1.90 6           6                    
  4         5                                
  5         4                                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        15    
PV   Senior B Pole Vault                                     PVB  
mm 1 Charlotte Samuel U17 Reading 2.20 8       8                        
rr 2 Dorothy McLennan U17 Windsor, Slough, Eton & H 1.20 7           7                    
  3         6                                
  4         5                                
  5         4                                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        21    
LJ   Senior A Long Jump         Wind                           LJA  
V 1 Selina Swaby-Constantine U20 Victoria Park & TH 5.12 8               8               aw
FF 2 Jessica Hall U17 Guildford & Godalming 5.04 7   7                           aw
N 3 Katie Yeomans U17 Newquay & Par 5.01 6         6                     aw
MM 4 Charlotte Gorman U20 Reading 4.89 5       5                       aw
RR 5 Kemi Etefia U20 Windsor, Slough, Eton & H 4.64 4           4                    
G 6 Catriona Dunlop U20 Horsham Blue Star 4.55 3     3                          
SS 7 Sian Mitchell SW South London H 3.33 2             2                  
  8         1                                
                                        1    
LJ   Senior B Long Jump         Wind                           LJB  
M 1 Meryl Austin V40 Reading 4.60 8       8                       aw
F 2 Amy de Beaux U20 Guildford & Godalming 4.53 7   7                            
GG 3 Frances Parkes SW Horsham Blue Star 4.26 6     6                          
R 4 Sarah Hing U20 Windsor, Slough, Eton & H 4.03 5           5                    
NN 5 Debbie Drinkell W45 Newquay & Par 3.92 4         4                     aw
VV 6 Dorica Santos SW Victoria Park & TH 3.48 3               3                
  7         2                                
  8         1                                
                                        3    
TJ   Senior A Triple Jump         Wind                           TJA  
n 1 Katie Yeomans U17 Newquay & Par 10.73 8         8                     aw
f 2 Amy de Beaux U20 Guildford & Godalming 10.30 7   7                           aw
rr 3 Alice Williams U17 Windsor, Slough, Eton & H 10.16 6           6                   aw
g 4 Catriona Dunlop U20 Horsham Blue Star 10.12 5     5                         aw
m 5 Meryl Austin U20 Reading 9.73 4       4                       aw
s 6 Rhianna Madden-Hansle U17 South London H 9.35 3             3                 aw
  7         2                                
  8         1                                
                                        3    
TJ   Senior B Triple Jump         Wind                           TJB  
ff 1 Jessica Hall U17 Guildford & Godalming 9.91 8   8                           aw
mm 2 Charlotte Gorman U20 Reading 8.95 7       7                        
nn 3 Debbie Drinkell W45 Newquay & Par 8.55 6         6                     aw
gg 4 Kate Kaye SW Horsham Blue Star 8.12 5     5                          
r 5 Sarah Hing U20 Windsor, Slough, Eton & H 7.72 4           4                    
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        6    
SPW   Senior A Shot Putt                                     SPA  
m 1 Danni Opara U20 Reading 13.17 8       8                       aw
s 2 Iyani Obi-Adewole U20 South London H 10.04 7             7                 aw
f 3 Holly Stroud SW Guildford & Godalming 9.43 6   6                           aw
v 4 Esther Gbengbor U17 Victoria Park & TH 9.34 5               5               aw
n 5 Jacky Brett W45 Newquay & Par 8.68 4         4                     aw
g 6 Emily Cox U17 Horsham Blue Star 7.83 3     3                         aw
r 7 Sarah Hing U20 Windsor, Slough, Eton & H 5.53 2           2                    
  8         1                                
                                        1    
SPW   Senior B Shot Putt                                     SPB  
mm 1 Charlotte Webb U20 Reading 9.50 8       8                       aw
vv 2 Nermeen Hilton U17 Victoria Park & TH 8.63 7               7               aw
ff 3 Helen Ephgrave SW Guildford & Godalming 8.45 6   6                           aw
nn 4 Maria Brett U17 Newquay & Par 7.44 5         5                     aw
gg 5 Sophie Spinner U17 Horsham Blue Star 7.28 4     4                         aw
ss 6 Mem Moustafa SW South London H 6.59 3             3                  
rr 7 Paula Hing W40 Windsor, Slough, Eton & H 4.59 2           2                    
  8         1                                
                                        1    
DTW   Senior A Discus                                     DTA  
mm 1 Danni Opara U20 Reading 36.00 8       8                       aw
F 2 Holly Stroud SW Guildford & Godalming 34.41 7   7                           aw
S 3 Iyani Obi-Adewole U20 South London H 31.85 6             6                 aw
V 4 Nermeen Hilton U17 Victoria Park & TH 25.67 5               5               aw
G 5 Emily Cox U17 Horsham Blue Star 22.97 4     4                         aw
R 6 Harriet Shurley SW Windsor, Slough, Eton & H 18.85 3           3                    
N 7 Jacky Brett W45 Newquay & Par 18.04 2         2                      
  8         1                                
                                        1    
DTW   Senior B Discus                                     DTB  
M 1 Charlotte Webb U20 Reading 35.27 8       8                       aw
FF 2 Helen Ephgrave SW Guildford & Godalming 20.99 7   7                            
SS 3 Mem Moustafa SW South London H 17.32 6             6                  
VV 4 Esther Gbengbor U17 Victoria Park & TH 15.98 5               5                
RR 5 Chrissi Hall U20 Windsor, Slough, Eton & H 11.39 4           4                    
GG 6 Amicia Lee SW Horsham Blue Star 10.57 3     3                          
NN 7 Lucy Bowden U17 Newquay & Par 8.77 2         2                      
  8         1                                
                                        1    
HTW   Senior A Hammer                                     HTA  
M 1 Rebecca Keating SW Reading 47.58 8       8                       aw
F 2 Helen Ephgrave SW Guildford & Godalming 40.28 7   7                           aw
S 3 Jill Lula SW South London H 28.16 6             6                 aw
NN 4 Philippa Brett U20 Newquay & Par 20.26 5         5                      
R 5 Laura Knowles U17 Windsor, Slough, Eton & H 18.45 4           4                    
V 6 Nermeen Hilton U17 Victoria Park & TH 17.93 3               3                
G 7 Kim Milnthorpe W50 Horsham Blue Star 15.39 2     2                          
  8         1                                
                                        1    
HTW   Senior B Hammer                                     HTB  
MM 1 Danni Opara U20 Reading 35.93 8       8                       aw
SS 2 Iyani Obi-Adewole U20 South London H 21.46 7             7                  
FF 3 Holly Stroud SW Guildford & Godalming 17.21 6   6                            
VV 4 Esther Gbengbor U17 Victoria Park & TH 13.04 5               5                
RR 5 Irene Speller W60 Windsor, Slough, Eton & H 10.80 4           4                    
GG 6 Sue May W65 Horsham Blue Star 8.95 3     3                         aw
  7         2                                
  8         1                                
                                        3    
JTW   Senior A Javelin                                     JTA  
f 1 Holly Stroud SW Guildford & Godalming 35.70 8   8                           aw
m 2 Laura Pearce SW Reading 31.69 7       7                       aw
n 3 Philippa Brett U20 Newquay & Par 23.73 6         6                      
g 4 Lindsay Cox W40 Horsham Blue Star 18.05 5     5                          
s 5 Iyani Obi-Adewole U20 South London H 16.49 4             4                  
rr 6 April Bishop SW Windsor, Slough, Eton & H 14.40 3           3                    
v 7 Dorica Santos SW Victoria Park & TH 14.40 2               2                
  8         1                                
                                        1    
JTW   Senior B Javelin                                     JTB  
mm 1 Katherine West U17 Reading 31.27 8       8                       aw
nn 2 Jacky Brett W45 Newquay & Par 17.91 7         7                      
ff 3 Helen Ephgrave SW Guildford & Godalming 17.82 6   6                            
ss 4 Jill Lula SW South London H 13.20 5             5                  
gg 5 Kim Milnthorpe W50 Horsham Blue Star 12.18 4     4                          
r 6 Paula Hing W40 Windsor, Slough, Eton & H 9.48 3           3                    
  7         2                                
  8         1                                
                                        3    
4x100   Senior 4x100m                                     4x100  
m 1 Reading SW Reading 50.0 8       8                       aw
r 2 Windsor, Slough, Eton & H SW Windsor, Slough, Eton & H 52.6 7           7                    
v 3 Victoria Park & TH SW Victoria Park & TH 53.3 6               6                
f 4 Guildford & Godalming SW Guildford & Godalming 53.5 5   5                            
g 5 Horsham Blue Star SW Horsham Blue Star 53.6 4     4                          
n 6 Newquay & Par SW Newquay & Par 54.4 3         3                      
s 7 South London H SW South London H 57.1 2             2                  
  8         1                                
                                        1    
4x400   Senior 4x400m                                     4x400  
m 1 Reading SW Reading 4:10.3 8       8                       aw
f 2 Guildford & Godalming SW Guildford & Godalming 4:20.2 7   7                            
g 3 Horsham Blue Star SW Horsham Blue Star 4:30.3 6     6                          
r 4 Windsor, Slough, Eton & H SW Windsor, Slough, Eton & H 4:40.1 5           5                    
n 5 Newquay & Par SW Newquay & Par 4:55.8 4         4                      
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        6    
80HU17W   U17 Women A 80mH         Wind                           80HA  
rr 1 Thea O'Leary U17 Windsor, Slough, Eton & H 13.3 8           8                   aw
m 2 Amy Holder U17 Reading 13.4 7       7                       aw
f 3 Emily Runton U17 Guildford & Godalming 13.7 6   6                           aw
  4         5                                
  5         4                                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        15    
80HU17W   U17 Women B 80mH         Wind                           80HB  
r 1 Laura Knowles U17 Windsor, Slough, Eton & H 17.8 8           8                    
  2         7                                
  3         6                                
  4         5                                
  5         4                                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        28    
300HW   U17 Women A 300mH                                     300HA  
M 1 Tayla Benson U17 Reading 47.9 8       8                       aw
G 2 Jade Brewster U17 Horsham Blue Star 49.5 7     7                         aw
F 3 Emily Runton U17 Guildford & Godalming 49.6 6   6                           aw
R 4 Thea O'Leary U17 Windsor, Slough, Eton & H 54.5 5           5                    
  5         4                                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        10    
100   Under 15 Girls A 100m         Wind                           100A  
F 1 Hope Sarti U15 Guildford & Godalming 13.3 8   8                           aw
M 2 Amber-Leigh Hall U15 Reading 13.5 7       7                       aw
R 3 Catherine Fairhurst U15 Windsor, Slough, Eton & H 13.5 6           6                   aw
S 4 Lohita Allen-Aigbodion U13 South London H 13.7 5             5                 aw
V 5 Nennetta Mbonu U15 Victoria Park & TH 13.7 4               4               aw
G 6 Caroline Wirth U15 Horsham Blue Star 13.8 3     3                          
N 7 Ashyea Brooks U15 Newquay & Par 14.5 2         2                      
  8         1                                
                                        1    
100   Under 15 Girls B 100m         Wind                           100B  
RR 1 Amrita Pansear U15 Windsor, Slough, Eton & H 13.6 8           8                   aw
MM 2 Phoebe Thomas U15 Reading 13.6 7       7                       aw
SS 3 Leah Teibowei U13 South London H 13.7 6             6                 aw
FF 4 Sophie O'Neill U15 Guildford & Godalming 13.8 5   5                            
NN 5 Rhea Cross U15 Newquay & Par 14.4 4         4                      
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        6    
200   Under 15 Girls A 200m         Wind                           200A  
m 1 Alice Page U15 Reading 27.3 8       8                       aw
f 2 Hope Sarti U15 Guildford & Godalming 27.6 7   7                           aw
r 3 Catherine Fairhurst U15 Windsor, Slough, Eton & H 28.1 6           6                   aw
v 4 Nennetta Mbonu U15 Victoria Park & TH 29.0 5               5                
s 5 Keauna Phillips-Darko U15 South London H 29.3 4             4                  
n 6 Rhea Cross U15 Newquay & Par 30.1 3         3                      
  7         2                                
  8         1                                
                                        3    
200   Under 15 Girls B 200m         Wind                           200B  
ff 1 Leanne Lafreniere U15 Guildford & Godalming 27.5 8   8                           aw
rr 2 Amrita Pansear U15 Windsor, Slough, Eton & H 28.5 7           7                   aw
mm 3 Georgia Walton U15 Reading 28.9 6       6                        
ss 4 Leah Teibowei U13 South London H 29.5 5             5                 aw
nn 5 Ami Brown U15 Newquay & Par 33.4 4         4                      
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        6    
800   Under 15 Girls A 800m                                     800A  
F 1 Leanne Lafreniere U15 Guildford & Godalming 2:22.5 8   8                           aw
s 2 Keauna Phillips-Darko U15 South London H 2:30.7 7             7                 aw
n 3 Lily England U15 Newquay & Par 2:31.6 6         6                     aw
m 4 Georgia Walton U15 Reading 2.36.7 5       5                        
rr 5 Meg Suddaby U15 Windsor, Slough, Eton & H 2:39.1 4           4                    
v 6 Nennetta Mbonu U15 Victoria Park & TH 2:43.0 3               3                
  7         2                                
  8         1                                
                                        3    
800   Under 15 Girls B 800m                                     800B  
r 1 Chloe Hayes U15 Windsor, Slough, Eton & H 2:45.2 8           8                    
vv 2 Lilian Bangula U13 Victoria Park & TH 2:51.3 7               7                
ff 3 Pippa Monk U15 Guildford & Godalming 2:52.5 6   6                            
nn 4 Ami Brown U15 Newquay & Par 2:57.8 5         5                      
  5         4                                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        10    
1500   Under 15 Girls A 1500m                                     1500A  
m 1 Lauren Church U15 Reading 5:35.3 8       8                        
n 2 Calla Sweetzer-Sturt U15 Newquay & Par 5:44.4 7         7                      
rr 3 Lily West U15 Windsor, Slough, Eton & H 6:07.3 6           6                    
  4         5                                
  5         4                                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        15    
1500   Under 15 Girls B 1500m                                     1500B  
nn 1 Lieacha Cundy U15 Newquay & Par 5:59.1 8         8                      
r 2 Lizzy Newton U15 Windsor, Slough, Eton & H 6:20.8 7           7                    
  3         6                                
  4         5                                
  5         4                                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        21    
75HU15W   Under 15 Girls A 75mH         Wind                           75HA  
v 1 Leigh Thompson U15 Victoria Park & TH 12.2 8               8               aw
m 2 Amber-Leigh Hall U15 Reading 12.3 7       7                       aw
f 3 Hope Sarti U15 Guildford & Godalming 12.5 6   6                           aw
s 4 Lohita Allen-Aigbodion U13 South London H 12.7 5             5                 aw
g 5 Lucy Milnthorpe U15 Horsham Blue Star 12.9 4     4                         aw
r 6 Martha Stevens U15 Windsor, Slough, Eton & H 13.7 3           3                   aw
n 7 Rhea Cross U15 Newquay & Par 15.1 2         2                      
  8         1                                
                                        1    
75HU15W   Under 15 Girls B 75mH         Wind                           75HB  
rr 1 Kathryn Wills U15 Windsor, Slough, Eton & H 13.4 8           8                   aw
ff 2 Megan Hildrew U15 Guildford & Godalming 14.2 7   7                            
nn 3 Claudia Carlyon U15 Newquay & Par 14.3 6         6                      
ss 4 Marcella Cato U15 South London H 14.6 5             5                  
vv 5 Lilian Bangula U15 Victoria Park & TH 17.9 4               4                
mm 6 Georgia Walton U15 Reading 17.9 3       3                        
  7         2                                
  8         1                                
                                        3    
HJ   Under 15 Girls A High Jump                                     HJA  
G 1= Lucy Milnthorpe U15 Horsham Blue Star 1.45 8     7.5                         aw
NN 1= Beth Trevail U13 Newquay & Par 1.45 7         7.5                     aw
F 3= Pippa Monk U15 Guildford & Godalming 1.45 6   5.5                           aw
RR 3= Meg Suddaby U15 Windsor, Slough, Eton & H 1.45 5           5.5                   aw
V 5 Leigh Thompson U15 Victoria Park & TH 1.40 4               4               aw
M 6 Alice Page U15 Reading 1.30 3       3                        
S 7 Lohita Allen-Aigbodion U13 South London H 1.20 2             2                 aw
  8         1                                
                                        1    
HJ   Under 15 Girls B High Jump                                     HJB  
FF 1 Leanne Lafreniere U15 Guildford & Godalming 1.40 8   8                           aw
N 2 Claudia Carlyon U15 Newquay & Par 1.35 7         7                      
R 3 Lauren Joseph U15 Windsor, Slough, Eton & H 1.30 6           6                    
VV 4= Lilian Bangula U15 Victoria Park & TH 1.30 5               4.5                
MM 4= Phoebe Thomas U15 Reading 1.30 4       4.5                        
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        6    
LJ   Under 15 Girls A Long Jump         Wind                           LJA  
m 1 Alice Page U15 Reading 4.87 8       8                       aw
v 2 Leigh Thompson U15 Victoria Park & TH 4.77 7               7               aw
r 3 Martha Stevens U15 Windsor, Slough, Eton & H 4.43 6           6                   aw
n 4 Lily England U15 Newquay & Par 4.26 5         5                      
g 5 Caroline Wirth U15 Horsham Blue Star 4.25 4     4                          
s 6 Marcella Cato U15 South London H 4.19 3             3                  
f 7 Megan Hildrew U15 Guildford & Godalming 4.07 2   2                            
  8         1                                
                                        1    
LJ   Under 15 Girls B Long Jump         Wind                           LJB  
mm 1 Amber-Leigh Hall U15 Reading 4.35 8       8                       aw
nn 2 Ayshea Brooks U15 Newquay & Par 4.15 7         7                      
gg 3 Emma Garry U15 Horsham Blue Star 4.04 6     6                          
ff 4 Pippa Monk U15 Guildford & Godalming 3.96 5   5                            
rr 5 Georgia Cook U15 Windsor, Slough, Eton & H 3.75 4           4                    
ss 6 Marisse Cato U15 South London H 3.38 3             3                  
vv 7 Nnenna Eronini U15 Victoria Park & TH 2.89 2               2                
  8         1                                
                                        1    
SPU15W   Under 15 Girls A Shot Putt                                     SPA  
V 1 Gbemisola Olaosebikan U15 Victoria Park & TH 10.83 8               8               aw
M 2 Amy Herrington U15 Reading 9.72 7       7                       aw
R 3 Mariam Awan U15 Windsor, Slough, Eton & H 8.64 6           6                   aw
F 4 Cathy Coleman U15 Guildford & Godalming 8.56 5   5                           aw
G 5 Emma Garry U15 Horsham Blue Star 8.08 4     4                         aw
NN 6 Claudia Carlyon U15 Newquay & Par 7.15 3         3                      
SS 7 Marisse Cato U15 South London H 4.63 2             2                  
  8         1                                
                                        1    
SPU15W   Under 15 Girls B Shot Putt                                     SPB  
VV 1 Precious Ejims U15 Victoria Park & TH 8.28 8               8               aw
FF 2 Sophie O'Neill U15 Guildford & Godalming 7.87 7   7                           aw
RR 3 Martha Stevens U15 Windsor, Slough, Eton & H 7.07 6           6                    
N 4 Calla Sweetzer-Sturt U15 Newquay & Par 6.33 5         5                      
MM 5 Phoebe Thomas U15 Reading 6.22 4       4                        
S 6 Keauna Phillips-Darko U15 South London H 4.46 3             3                  
  7         2                                
  8         1                                
                                        3    
DTW   Under 15 Girls A Discus                                     DTA  
v 1 Nnenna Eronini U15 Victoria Park & TH 30.62 8               8               aw
m 2 Amy Herrington U15 Reading 29.16 7       7                       aw
f 3 Cathy Coleman U15 Guildford & Godalming 24.63 6   6                           aw
g 4 Caroline Wirth U15 Horsham Blue Star 24.45 5     5                         aw
n 5 Lieacha Cundy U15 Newquay & Par 13.51 4         4                      
rr 6 Georgia Cook U15 Windsor, Slough, Eton & H 13.03 3           3                    
s 7 Marisse Cato U13 South London H 12.04 2             2                  
  8         1                                
                                        1    
DTW   Under 15 Girls B Discus                                     DTB  
gg 1 Emma Garry U15 Horsham Blue Star 23.66 8     8                         aw
vv 2 Gbemisola Olaosebikan U15 Victoria Park & TH 22.01 7               7               aw
mm 3 Lauren Church U15 Reading 13.60 6       6                        
r 4 Mariam Awan U15 Windsor, Slough, Eton & H 12.80 5           5                    
nn 5 Lily England U15 Newquay & Par 11.88 4         4                      
ff 6 Alexandra Woods U15 Guildford & Godalming 11.45 3   3                            
  7         2                                
  8         1                                
                                        3    
JTW   Under 15 Girls A Javelin                                     JTA  
f 1 Cathy Coleman U15 Guildford & Godalming 25.70 8   8                           aw
m 2 Amy Herrington U15 Reading 24.23 7       7                       aw
g 3 Lucy Milnthorpe U15 Horsham Blue Star 18.93 6     6                         aw
rr 4 Kathryn Wills U15 Windsor, Slough, Eton & H 18.67 5           5                   aw
nn 5 Lieacha Cundy U15 Newquay & Par 18.14 4         4                     aw
vv 6 Gbemisola Olaosebikan U15 Victoria Park & TH 17.74 3               3                
  7         2                                
  8         1                                
                                        3    
JTW   Under 15 Girls B Javelin                                     JTB  
mm 1 Lauren Church U15 Reading 21.41 8       8                       aw
ff 2 Alexandra Woods U15 Guildford & Godalming 20.11 7   7                           aw
r 3 Mariam Awan U15 Windsor, Slough, Eton & H 15.13 6           6                    
n 4 Calla Sweetzer-Sturt U15 Newquay & Par 14.93 5         5                      
v 5 Precious Ejims U15 Victoria Park & TH 12.70 4               4                
  6         3                                
  7         2                                
  8         1                                
                                        6    
4x100   Under 15 Girls 4x100m                                     4x100  
m 1 Reading U15 Reading 55.9 8       8                        
r 2 Windsor, Slough, Eton & H U15 Windsor, Slough, Eton & H 56.0 7           7                    
f 3 Guildford & Godalming U15 Guildford & Godalming 56.6 6   6                            
n 4 Newquay & Par U15 Newquay & Par 58.6 5         5                      
s 5 South London H U15 South London H 59.2 4             4                  
v 6 Victoria Park & TH U15 Victoria Park & TH 66.0 3               3                
  7         2                                
  8         1                                
                326.5 207.5 373.5 199.5 319.5 175 180.5           306