Team   Score                                  
  1 Guildford & Godalming   330 F                                
  2 Haywards Heath   123.5 H                                
  3 Horsham Blue Star Harriers   295 G                                
  4 Reading AC   339.5 M                                
  5 Newquay & Par   136.5 N                                
  6 South London Harriers   183.5 S                                
  7 Victoria Park & Tower Hamlets   169 V                                
  8 Windsor, Slough, Eton & Hounslow   340 R                                
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                        
                G&G Hay H Horsh BS Read N&P S Lon VPTH WSEH         Waste  
100   Senior A 100m         Wind F H G M N S V R           100A
R 1 Chinedu Monye SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 12.2 8                 8            
M 2 Shelley Bowen SW Reading AC 12.2 7         7                    
G 3 Cadie Willis U20 Horsham Blue Star Harriers 12.3 6       6                      
S 4 Shanice Harrison U20 South London Harriers 12.6 5             5                
F 5 Zoe Doran U17 Guildford & Godalming 13.3 4   4                          
H 6 Laura Penfold SW Haywards Heath 13.8 3     3                        
N 7 Maria Brett U17 Newquay & Par 13.9 2           2                  
V 8 Melissa Catchpole SW Victoria Park & Tower Hamlets 14.3 1               1              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                        
100   Senior B 100m         Wind                           100B
GG 1 Poppy Willis U17 Horsham Blue Star Harriers 13.0 8       8                      
VV 2 Dorica Santos U17 Victoria Park & Tower Hamlets 13.1 7               7              
RR 3 Jenny Heckford SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 13.2 6                 6            
MM 4 Zara Bennett SW Reading AC 13.3 5         5                    
SS 5 Sian Mitchell SW South London Harriers 13.4 4             4                
HH 6 Lana Shaw U17 Haywards Heath 13.6 3     3                        
FF 7 Rebecca Pritchard U17 Guildford & Godalming 13.7 2   2                          
NN 8 Tessa Hewins SW Newquay & Par 15.7 1           1                  
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                        
200   Senior A 200m         Wind                           200A
S 1 Shanice Harrison U20 South London Harriers 25.0 8             8                
M 2 Shelley Bowen SW Reading AC 25.2 7         7                    
G 3 Cadie Willis U20 Horsham Blue Star Harriers 25.5 6       6                      
F 4 Emily de Beaux SW Guildford & Godalming 26.4 5   5                          
R 5 Shelayna Oskan SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 26.4 4                 4            
H 6 Laura Penfold SW Haywards Heath 27.7 3     3                        
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     3  
200   Senior B 200m         Wind                           200B
RR 1 Harriet Shurley SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 26.1 8                 8            
GG 2 Henrietta Kodilinye-Sims SW Horsham Blue Star Harriers 27.0 7       7                      
MM 3 Zara Bennett SW Reading AC 27.1 6         6                    
HH 4 Lana Shaw U17 Haywards Heath 27.9 5     5                        
FF 5 Pippa Chapman U17 Guildford & Godalming 28.2 4   4                          
VV 6 Syllestina Meade U17 Victoria Park & Tower Hamlets 28.9 3               3              
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     3  
400   Senior A 400m                                     400A
R 1 Shelayna Oskan SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 55.7 8                 8            
F 2 Maddy Austin U20 Guildford & Godalming 59.8 7   7                          
N 3 Dani Barnes SW Newquay & Par 60.4 6           6                  
M 4 Rachel Roykuman U20 Reading AC 62.5 5         5                    
G 5 Nicole Allen U17 Horsham Blue Star Harriers 65.4 4       4                      
H 6 Natalie Pettifer SW Haywards Heath 68.6 3     3                        
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     3  
400   Senior B 400m                                     400B
RR 1 Bryony Wilson U17 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 63.8 8                 8            
FF 2 Jemma Neate SW Guildford & Godalming 64.5 7   7                          
GG 3 Isobel Green U17 Horsham Blue Star Harriers 64.9 6       6                      
MM 4 Amy Banning U20 Reading AC 65.7 5         5                    
NN 5 Lucy Bowden U17 Newquay & Par 68.8 4           4                  
HH 6 Shannon Bowles U17 Haywards Heath 70.7 3     3                        
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     3  
800   Senior A 800m                                     800A
N 1 Dani Barnes SW Newquay & Par 2:13.0 8           8                  
M 2 Amy Bond SW Reading AC 2:13.7 7         7                    
R 3 Bex Myers U20 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 2:18.7 6                 6            
F 4 Yasmin Goater SW Guildford & Godalming 2:21.0 5   5                          
G 5 Nicole Allen U17 Horsham Blue Star Harriers 2:27.8 4       4                      
S 6 Amy Billups U17 South London Harriers 2:30.0 3             3                
V 7 Hazel Norton SW Victoria Park & Tower Hamlets 2:40.5 2               2              
H 8 Natalie Pettifer SW Haywards Heath 2:46.1 1     1                        
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                        
800   Senior B 800m                                     800B
MM 1 Hayley Pearce SW Reading AC 2:23.9 8         8                    
FF 2 Bea Lafreniere V35 Guildford & Godalming 2:27.7 7   7                          
SS 3 Tessa Billups U17 South London Harriers 2:30.3 6             6                
GG 4 Isobel Green U17 Horsham Blue Star Harriers 2:32.2 5       5                      
RR 5 Carla Stangroom U17 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 2:37.6 4                 4            
NN 6 Lucy Bowden U17 Newquay & Par 2:41.6 3           3                  
HH 7 Lucie Venables SW Haywards Heath 2:56.0 2     2                        
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
1500   Senior A 1500m                                     1500A
G 1 Camille Cowan U20 Horsham Blue Star Harriers 4:56.7 8       8                      
F 2 Katie Bingle U20 Guildford & Godalming 5:00.4 7   7                          
R 3 Alice Wills U20 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 5:19.8 6                 6            
MM 4 Anna Boniface SW Reading AC 5:22.7 5         5                    
S 5 Amy Mitchell U20 South London Harriers 5:31.5 4             4                
HH 6 Linda Tullett V45 Haywards Heath 7:30.9 3     3                        
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     3  
1500   Senior B 1500m                                     1500B
FF 1 Eleanor Harrison U17 Guildford & Godalming 5:11.6 8   8                          
GG 2 Rosie Inman U20 Horsham Blue Star Harriers 5:16.9 7       7                      
M 3 Debbie Taylor V45 Reading AC 5:26.0 6         6                    
SS 4 Pamela Iannella SW South London Harriers 5:48.5 5             5                
RR 5 Kirsty Marshall U17 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 5:58.1 4                 4            
H 6 Michelle Holdstock SW Haywards Heath 8:22.7 3     3                        
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     3  
3000   Senior A 3000m                                     3000A
G 1 Kate Kaye SW Horsham Blue Star Harriers 10:16.6 8       8                      
S 2 Steph McCall U20 South London Harriers 10:21.3 7             7                
F 3 Fiona Love SW Guildford & Godalming 10:26.3 6   6                          
M 4 Rachel Phillips SW Reading AC 10:34.6 5         5                    
R 5 Marina Stedman V50 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 10:56.8 4                 4            
V 6 Sue Bint SW Victoria Park & Tower Hamlets 11:36.6 3               3              
H 7 Michelle Holdstock SW Haywards Heath 15:26.5 2     2                        
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
3000   Senior B 3000m                                     3000B
MM 1 Sue Francis V40 Reading AC 10:52.2 8         8                    
RR 2 Kirsty Marshall U17 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 10:57.5 7                 7            
GG 3 Rebecca Adams SW Horsham Blue Star Harriers 11:08.8 6       6                      
SS 4 Pamela Iannella SW South London Harriers 11:55.2 5             5                
VV 5 Linda Ingram SW Victoria Park & Tower Hamlets 14:16.9 4               4              
FF 6 Gillian Hinks V50 Guildford & Godalming 15:46.5 3   3                          
HH 7 Linda Tullett V45 Haywards Heath 16:27.1 2     2                        
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
100HW   Senior A 100mH         Wind                           100HA
R 1 Harriet Shurley SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 14.9 8                 8            
V 2 Serlina Swaby-Constantine U20 Victoria Park & Tower Hamlets 16.6 7               7              
M 3 Anna Williams U20 Reading AC 18.6 6         6                    
N 4 Jacky Brett W45 Newquay & Par 18.8 5           5                  
G 5 Holly Kaye SW Horsham Blue Star Harriers 21.4 4       4                      
H 6 Lucie Venables SW Haywards Heath 27.6 3     3                        
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     3  
100HW   Senior B 100mH         Wind                           100HB
RR 1 Jenny Heckford SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 15.9 8                 8            
NN 2 Tessa Hewins SW Newquay & Par 20.1 7           7                  
HH 3 Samantha Penney SW Haywards Heath 20.2 6     6                        
  4         5                              
  5         4                              
  6         3                              
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     15  
400HW   Senior A 400mH                                     400HA
R 1 Emily Barrett U20 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 65.5 8                 8            
S 2 Sian Mitchell SW South London Harriers 66.1 7             7                
F 3 Emily de Beaux SW Guildford & Godalming 68.0 6   6                          
G 4 Holly Kaye SW Horsham Blue Star Harriers 70.4 5       5                      
V 5 Serlina Swaby-Constantine U20 Victoria Park & Tower Hamlets 70.6 4               4              
M 6 Anna Williams U20 Reading AC 75.7 3         3                    
H 7 Lucie Venables SW Haywards Heath 83.2 2     2                        
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
400HW   Senior B 400mH                                     400HB
FF 1 Vicky Maguire U20 Guildford & Godalming 68.5 8   8                          
RR 2 Caroline Heaney SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 69.2 7                 7            
MM 3 Katherine West U17 Reading AC 74.6 6         6                    
GG 4 Kate Kaye SW Horsham Blue Star Harriers 91.9 5       5                      
HH 5 Samantha Penney SW Haywards Heath 1:41.8 4     4                        
  6         3                              
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     6  
HJ   Senior A High Jump                                     HJA
M 1 Pippa Rogan U20 Reading AC 1.65 8         8                    
F 2 Amy de Beaux U20 Guildford & Godalming 1.55 7   7                          
R 3 Rachel Westbrook SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 1.40 6                 6            
N 4 Tessa Hewins SW Newquay & Par 1.35 5           5                  
H 5 Laura Penfold SW Haywards Heath 1.35 4     4                        
S 6 Amy Mitchell U20 South London Harriers 1.30 3             3                
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     3  
HJ   Senior B High Jump                                     HJB
MM 1 April Taylor U20 Reading AC 1.55 8         8                    
FF 2 Vicky Maguire SW Guildford & Godalming 1.50 7   7                          
RR 3 Sarah Phelps SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 1.25 6                 6            
SS 4= Mya Smith U17 South London Harriers 0.90 4.5             4.5                
HH 4= Eleanor Pinnock U17 Haywards Heath 0.90 4.5     4.5                        
  6         3                              
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     6  
PV   Senior A Pole Vault                                     PVA
R 1 Alice Humble SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 3.40 8                 8            
G 2 Jade Brewster U17 Horsham Blue Star Harriers 3.10 7       7                      
M 3 Amy Holder U17 Reading AC 2.90 6         6                    
F 4 Amy de Beaux U20 Guildford & Godalming 2.90 5   5                          
H 5 Samantha Penney SW Haywards Heath 2.50 4     4                        
  6         3                              
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     6  
PV   Senior B Pole Vault                                     PVB
RR 1 Amber Try U17 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 2.90 8                 8            
FF 2 Hayley Crosswell SW Guildford & Godalming 2.20 7   7                          
MM 3 Charlotte Samuel U17 Reading AC 2.10 6         6                    
HH 4 Jenny Denyer V55 Haywards Heath 1.10 5     5                        
  5         4                              
  6         3                              
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     10  
LJ   Senior A Long Jump         Wind                           LJA
RR 1 Marissa Pritchard SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 5.14 8                 8            
F 2 Jessica Hall U17 Guildford & Godalming 5.10 7   7                          
H 3 Amy Radcliffe U20 Haywards Heath 5.09 6     6                        
M 4 Pippa Rogan U20 Reading AC 4.95 5         5                    
VV 5 Chioma Ifeji SW Victoria Park & Tower Hamlets 4.83 4               4              
GG 6 Holly Kaye SW Horsham Blue Star Harriers 3.75 3       3                      
NN 7 Tessa Hewins SW Newquay & Par 3.56 2           2                  
S 8 Mya Smith U17 South London Harriers 2.31 1             1                
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                        
LJ   Senior B Long Jump         Wind                           LJB
V 1 Serlina Swaby-Constantine U20 Victoria Park & Tower Hamlets 4.82 8               8              
MM 2 April Taylor U20 Reading AC 4.73 7         7                    
FF 3 Vicky Maguire SW Guildford & Godalming 4.58 6   6                          
HH 4 Laura Penfold SW Haywards Heath 4.41 5     5                        
R 5 Aleasha Kiddle SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 3.77 4                 4            
G 6 Kate Kaye SW Horsham Blue Star Harriers 3.64 3       3                      
N 7 Lucy Bowden U17 Newquay & Par 3.55 2           2                  
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
TJ   Senior A Triple Jump         Wind                           TJA
R 1 Karlene Misiani SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 12.97 8                 8            
H 2 Amy Radcliffe U20 Haywards Heath 11.19 7     7                        
V 3 Chiona Ifeji SW Victoria Park & Tower Hamlets 10.85 6               6              
F 4 Vicky Maguire U20 Guildford & Godalming 10.27 5   5                          
M 5 Amy Holder U17 Reading AC 9.18 4         4                    
N 6 Tessa Hewins SW Newquay & Par 8.60 3           3                  
GG 7 Kate Kaye U20 Horsham Blue Star Harriers 8.40 2       2                      
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
TJ   Senior B Triple Jump         Wind                           TJB
RR 1 Zoe Overall U17 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 9.97 8                 8            
FF 2 Elizabeth Foster SW Guildford & Godalming 8.49 7   7                          
G 3 Holly Kaye SW Horsham Blue Star Harriers 8.34 6       6                      
MM 4 Charlotte Webb U20 Reading AC 8.08 5         5                    
HH 5 Lucy Venables SW Haywards Heath 7.80 4     4                        
  6         3                              
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     6  
SPW   Senior A Shot Putt                                     SPA
M 1 Danielle Opara U20 Reading AC 12.60 8         8                    
F 2 Holly Stroud SW Guildford & Godalming 9.14 7   7                          
S 3 Iyami Obi-Adewole U20 South London Harriers 8.94 6             6                
R 4 Anita Fitzgibbon SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 8.80 5                 5            
N 5 Jacky Brett W45 Newquay & Par 8.65 4           4                  
G 6 Helen Morton SW Horsham Blue Star Harriers 8.55 3       3                      
H 7 Samantha Penney SW Haywards Heath 8.08 2     2                        
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
SPW   Senior B Shot Putt                                     SPB
MM 1 Charlotte Webb U20 Reading AC 9.67 8         8                    
RR 2 Janet Smith V45 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 8.04 7                 7            
FF 3 Isabelle Stanway SW Guildford & Godalming 7.33 6   6                          
GG 4 Emily Cox U17 Horsham Blue Star Harriers 6.96 5       5                      
SS 5 Meryn Moustafa SW South London Harriers 6.48 4             4                
HH 6 Jenny Denyer V55 Haywards Heath 5.49 3     3                        
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     3  
DTW   Senior A Discus                                     DTA
M 1 Charlotte Webb U20 Reading AC 34.93 8         8                    
F 2 Holly Stroud SW Guildford & Godalming 33.53 7   7                          
S 3 Iyami Obi-Adewole U20 South London Harriers 30.48 6             6                
R 4 Janet Smith V45 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 28.13 5                 5            
GG 5 Rosie Inman U20 Horsham Blue Star Harriers 18.65 4       4                      
N 6 Jacky Brett W45 Newquay & Par 17.63 3           3                  
H 7 Eleanor Pinnock U17 Haywards Heath 17.18 2     2                        
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
DTW   Senior B Discus                                     DTB
MM 1 Julie Wilson V45 Reading AC 32.94 8         8                    
RR 2 Zoe Overall U17 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 27.40 7                 7            
FF 3 Helen Ephgrave SW Guildford & Godalming 20.64 6   6                          
SS 4 Meryn Moustafa SW South London Harriers 16.62 5             5                
G 5 Kotryna Bojorinaite U17 Horsham Blue Star Harriers 14.83 4       4                      
HH 6 Michelle Holdstock SW Haywards Heath 14.57 3     3                        
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     3  
HTW   Senior A Hammer                                     HTA
R 1 Bola Ogun SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 52.49 8                 8            
M 2 Becky Keating U17 Reading AC 39.41 7         7                    
F 3 Helen Ephgrave SW Guildford & Godalming 39.19 6   6                          
N 4 Maria Brett U17 Newquay & Par 36.62 5           5                  
S 5 Jill Lula SW South London Harriers 26.73 4             4                
H 6 Jenny Denyer V55 Haywards Heath 21.04 3     3                        
GG 7 Lindsay Cox SW Horsham Blue Star Harriers 14.12 2       2                      
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
HTW   Senior B Hammer                                     HTB
RR 1 Janet Smith V45 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 39.32 8                 8            
MM 2 Julie Wilson V45 Reading AC 29.60 7         7                    
FF 3 Holly Stroud SW Guildford & Godalming 27.59 6   6                          
SS 4 Iyani Obi-Adewole U20 South London Harriers 21.05 5             5                
NN 5 Jacky Brett W45 Newquay & Par 18.22 4           4                  
HH 6 Eleanor Pinnock U17 Haywards Heath 14.37 3     3                        
G 7 Kim Milnthorpe SW Horsham Blue Star Harriers 13.54 2       2                      
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
JTW   Senior A Javelin                                     JTA
R 1 Anita Fitgibbon SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 43.66 8                 8            
G 2 Holly Webb U20 Horsham Blue Star Harriers 36.70 7       7                      
F 3 Holly Stroud SW Guildford & Godalming 34.89 6   6                          
M 4 Katherine West U17 Reading AC 30.52 5         5                    
H 5 Samantha Penney SW Haywards Heath 21.67 4     4                        
V 6 Tayler Canning U17 Victoria Park & Tower Hamlets 19.01 3               3              
S 7 Iyani Obi-Adewole U20 South London Harriers 15.20 2             2                
N 8 Jacky Brett W45 Newquay & Par 15.04 1           1                  
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                        
JTW   Senior B Javelin                                     JTB
GG 1 Helen Morton SW Horsham Blue Star Harriers 29.25 8       8                      
MM 2 Laura Pearce SW Reading AC 28.77 7         7                    
FF 3 Hayley Crosswell SW Guildford & Godalming 26.93 6   6                          
RR 4 Janet Smith V45 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 17.88 5                 5            
HH 5 Shannon Bowles U17 Haywards Heath 17.59 4     4                        
SS 6 Maya Smith SW South London Harriers 10.90 3             3                
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     3  
4x100   Senior 4x100m                                     4x100
M 1 Reading AC SW Reading AC 50.1 8         8                    
R 2 Windsor, Slough, Eton & Hounslow SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 50.2 7                 7            
G 3 Horsham Blue Star Harriers SW Horsham Blue Star Harriers 51.1 6       6                      
F 4 Guildford & Godalming SW Guildford & Godalming 51.6 5   5                          
H 5 Haywards Heath SW Haywards Heath 52.6 4     4                        
V 6 Victoria Park & Tower Hamlets SW Victoria Park & Tower Hamlets 53.1 3               3              
N 7 Newquay & Par SW Newquay & Par 59.2 2           2                  
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
4x400   Senior 4x400m                                     4x400
M 1 Reading AC SW Reading AC 4:15.7 8         8                    
R 2 Windsor, Slough, Eton & Hounslow SW Windsor, Slough, Eton & Hounslow 4:16.8 7                 7            
F 3 Guildford & Godalming SW Guildford & Godalming 4:20.1 6   6                          
G 4 Horsham Blue Star Harriers SW Horsham Blue Star Harriers 4:23.0 5       5                      
S 5 South London Harriers SW South London Harriers 4:38.1 4             4                
H 6 Haywards Heath SW Haywards Heath 4:45.5 3     3                        
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     3  
80HU17W   U17 Women A 80mH         Wind                           80HA
F 1 Elizabeth Foster U17 Guildford & Godalming 12.0 8   8                          
G 2 Kotryna Bojorinaite U17 Horsham Blue Star Harriers 12.5 7       7                      
V 3 Tayler Canning U17 Victoria Park & Tower Hamlets 13.1 6               6              
M 4 Lauren Herrington U17 Reading AC 13.7 5         5                    
N 5 Maria Brett U17 Newquay & Par 13.9 4           4                  
R 6 Georgie Ellis U17 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 15.8 3                 3            
S 7 Tessa Billups U17 South London Harriers 16.2 2             2                
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
80HU17W   U17 Women B 80mH         Wind                           80HB
VV 1 Glenner Belfon U17 Victoria Park & Tower Hamlets 12.8 8               8              
GG 2 Emily Cox U17 Horsham Blue Star Harriers 13.0 7       7                      
RR 3 Amber Try U17 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 15.6 6                 6            
MM 4 Katherine West U17 Reading AC 15.7 5         5                    
SS 5 Amy Billups U17 South London Harriers 17.5 4             4                
  6         3                              
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     6  
300HW   U17 Women A 300mH                                     300HA
F 1 Freya Savage U17 Guildford & Godalming 47.2 8   8                          
G 2 Kotryna Bojorinaite U17 Horsham Blue Star Harriers 48.0 7       7                      
S 3 Tessa Billups U17 South London Harriers 50.7 6             6                
R 4 Ellie Boatman U17 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 51.0 5                 5            
V 5 Glenner Belfon U17 Victoria Park & Tower Hamlets 51.5 4               4              
M 6 Tayla Benson U17 Reading AC 66.0 3         3                    
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     3  
100   Under 15 Girls A 100m         Wind                           100A
S 1 Jazz Crawford U15 South London Harriers 12.7 8             8                
M 2 Amber-Leigh Hall U15 Reading AC 13.4 7         7                    
V 3 Georgianne Colbert U13 Victoria Park & Tower Hamlets 13.5 6               6              
R 4 Catherine Fairhurst U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 13.8 5                 5            
F 5 Emily McCarthy U15 Guildford & Godalming 14.4 4   4                          
G 6 Florence Webb U15 Horsham Blue Star Harriers 14.5 3       3                      
H 7 Emma Tullett U15 Haywards Heath 14.5 2     2                        
N 8 Ayshea Brook U15 Newquay & Par 14.6 1           1                  
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                        
100   Under 15 Girls B 100m         Wind                           100B
SS 1 Syntyche Rodrigues U15 South London Harriers 13.5 8             8                
MM 2 Rebecca Laing U15 Reading AC 13.8 7         7                    
GG 3 Esme Vale U15 Horsham Blue Star Harriers 14.0 6       6                      
FF 4 Ella Punter U15 Guildford & Godalming 14.4 5   5                          
RR 5 Isabelle Treacy U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 14.6 4                 4            
  6         3                              
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     6  
200   Under 15 Girls A 200m         Wind                           200A
S 1 Jazz Crawford U15 South London Harriers 25.8 8             8                
M 2 Amber-Leigh Hall U15 Reading AC 27.4 7         7                    
G 3 Lucy Milnthorpe U15 Horsham Blue Star Harriers 27.6 6       6                      
F 4 Hope Sarti U15 Guildford & Godalming 27.9 5   5                          
R 5 Chantal Banton U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 28.2 4                 4            
V 6 Georgianne Colbert U13 Victoria Park & Tower Hamlets 28.8 3               3              
N 7 Lily England U15 Newquay & Par 30.0 2           2                  
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
200   Under 15 Girls B 200m         Wind                           200B
SS 1 Syntyche Rodrigues U15 South London Harriers 27.9 8             8                
MM 2 Rebecca Laing U15 Reading AC 28.0 7         7                    
VV 3 Ninette Nboni U15 Victoria Park & Tower Hamlets 28.4 6               6              
GG 4 Esme Vale U15 Horsham Blue Star Harriers 28.7 5       5                      
RR 5 Catherine Fairhurst U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 29.0 4                 4            
FF 6 Emily McCarthy U15 Guildford & Godalming 30.0 3   3                          
NN 7 Ayshea Brook U15 Newquay & Par 31.1 2           2                  
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
800   Under 15 Girls A 800m                                     800A
M 1 Georgia Walton U15 Reading AC 2:26.3 8         8                    
N 2 Lily England U15 Newquay & Par 2:28.3 7           7                  
R 3 Kathryn Ditton U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 2:30.1 6                 6            
G 4 Erin Bateman U15 Horsham Blue Star Harriers 2:34.2 5       5                      
V 5 Ninnette Mbonu U15 Victoria Park & Tower Hamlets 2:34.9 4               4              
F 6 Nicola Black U15 Guildford & Godalming 2:37.8 3   3                          
S 7 Kaeli Zonfrillo U13 South London Harriers 2:51.5 2             2                
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
800   Under 15 Girls B 800m                                     800B
RR 1 Chloe Hayes U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 2:36.2 8                 8            
MM 2 Katie Holt U15 Reading AC 2:37.8 7         7                    
FF 3 Aimee Earlam U15 Guildford & Godalming 2:40.3 6   6                          
GG 4 Caroline Wirth U15 Horsham Blue Star Harriers 2:46.0 5       5                      
VV 5 Lillian Bangula U13 Victoria Park & Tower Hamlets 2:53.2 4               4              
SS 6 Sophie Zonfrillo U13 South London Harriers 3:20.2 3             3                
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     3  
1500   Under 15 Girls A 1500m                                     1500A
R 1 Hannah Novakovic U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 5:07.4 8                 8            
F 2 Holly Earlam U15 Guildford & Godalming 5:08.4 7   7                          
G 3 Megan Allerton U15 Horsham Blue Star Harriers 5:14.2 6       6                      
N 4 Calla Sweeter-Sturt U15 Newquay & Par 5:35.2 5           5                  
V 5 Nomeda Laukyte U13 Victoria Park & Tower Hamlets 5:45.2 4               4              
  6         3                              
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     6  
1500   Under 15 Girls B 1500m                                     1500B
FF 1 Gaby Cooper U15 Guildford & Godalming 5:22.6 8   8                          
GG 2 Rebecca Williams U15 Horsham Blue Star Harriers 5:31.3 7       7                      
RR 3 Olivia Smyth U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 5:43.9 6                 6            
NN 4 Claudia Carlyon U15 Newquay & Par 6:00.8 5           5                  
  5         4                              
  6         3                              
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     10  
75HU15W   Under 15 Girls A 75mH         Wind                           75HA
V 1 Leigh Thompson U15 Victoria Park & Tower Hamlets 12.3 8               8              
G 2 Lucy Milnthorpe U15 Horsham Blue Star Harriers 12.8 7       7                      
M 3 Katie Holt U15 Reading AC 13.7 6         6                    
F 4 Emily McCarthy U15 Guildford & Godalming 14.2 5   5                          
N 5 Claudia Carlyon U15 Newquay & Par 14.7 4           4                  
R 6 Takura Chigorimbo U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 16.0 3                 3            
H 7 Karina Bowles U15 Haywards Heath 16.4 2     2                        
S 8 Syntyche Rodrigues U15 South London Harriers 16.8 1             1                
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                        
75HU15W   Under 15 Girls B 75mH         Wind                           75HB
VV 1 Lillian Bangula U13 Victoria Park & Tower Hamlets 13.8 8               8              
FF 2 Eleanor Frame U15 Guildford & Godalming 14.3 7   7                          
GG 3 Tabitha Lee U15 Horsham Blue Star Harriers 14.9 6       6                      
SS 4 Holly Clark U15 South London Harriers 15.2 5             5                
MM 5 Charlotte Tanner U15 Reading AC 16.1 4         4                    
RR 6 Camille Bailey U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 17.2 3                 3            
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     3  
HJ   Under 15 Girls A High Jump                                     HJA
FF 1 Philippa Monk U15 Guildford & Godalming 1.45 8   8                          
G 2 Tabitha Lee U15 Horsham Blue Star Harriers 1.40 7       7                      
V 3 Leigh Thompson U15 Victoria Park & Tower Hamlets 1.40 6               6              
SS 4 Holly Clark U15 South London Harriers 1.40 5             5                
M 5= Ella McNeill U15 Reading AC 1.35 3.5         3.5                    
N 5= Claudia Carlyon U15 Newquay & Par 1.35 3.5           3.5                  
R 7 Imogen Bright U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 1.35 2                 2            
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
HJ   Under 15 Girls B High Jump                                     HJB
F 1 Morgan Davis U15 Guildford & Godalming 1.40 8   8                          
RR 2 Guilia Pigo U13 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 1.30 7                 7            
VV 3 Lillian Bangula U13 Victoria Park & Tower Hamlets 1.25 6               6              
S 4 Leah Teibowei U15 South London Harriers 1.25 5             5                
GG 5 Abigail Lee U15 Horsham Blue Star Harriers 1.15 4       4                      
  6         3                              
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     6  
LJ   Under 15 Girls A Long Jump         Wind                           LJA
V 1 Leigh Thompson U15 Victoria Park & Tower Hamlets 4.47 8               8              
G 2 Erin Bateman U15 Horsham Blue Star Harriers 4.35 7       7                      
R 3 Nicole Smith U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 4.31 6                 6            
FF 4 Hope Sarti U15 Guildford & Godalming 4.27 5   5                          
NN 5 Ayshea Brook U15 Newquay & Par 4.24 4           4                  
S 6 Tamara Austin U15 South London Harriers 4.22 3             3                
MM 7 Leonie Bennett U15 Reading AC 4.19 2         2                    
H 8 Emma Tullett U15 Haywards Heath 3.00 1     1                        
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                        
LJ   Under 15 Girls B Long Jump         Wind                           LJB
N 1 Lily England U15 Newquay & Par 4.20 8           8                  
GG 2 Caroline Wirth U15 Horsham Blue Star Harriers 4.00 7       7                      
F 3 Philippa Monk U15 Guildford & Godalming 3.95 6   6                          
M 4 Rebecca Laing U15 Reading AC 3.89 5         5                    
RR 5 Lauren Smith U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 3.84 4                 4            
SS 6 Leah Teibowei U15 South London Harriers 3.15 3             3                
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     3  
SPU15W   Under 15 Girls A Shot Putt                                     SPA
M 1 Amy Herrington U15 Reading AC 9.50 8         8                    
V 2 Gbemisola Olaosebikan U15 Victoria Park & Tower Hamlets 8.94 7               7              
F 3 Ciara Bonner U15 Guildford & Godalming 7.46 6   6                          
G 4 Emma Garry U15 Horsham Blue Star Harriers 7.45 5       5                      
N 5 Calla Sweetzer-Sturt U15 Newquay & Par 6.25 4           4                  
S 6 Jazz Crawford U15 South London Harriers 6.21 3             3                
R 7 Alex Barbour U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 5.54 2                 2            
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
SPU15W   Under 15 Girls B Shot Putt                                     SPB
MM 1 Ella McNeill U15 Reading AC 7.65 8         8                    
FF 2 Eleanor Frame U15 Guildford & Godalming 6.85 7   7                          
VV 3 Nnena Eronini U15 Victoria Park & Tower Hamlets 6.85 6               6              
GG 4 Florence Webb U15 Horsham Blue Star Harriers 5.78 5       5                      
NN 5 Lieacha Cundy U15 Newquay & Par 5.34 4           4                  
RR 6 Chloe Hayes U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 4.48 3                 3            
SS 7 Tamara Austin U15 South London Harriers 3.87 2             2                
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
DTW   Under 15 Girls A Discus                                     DTA
V 1 Nnea Eronini U15 Victoria Park & Tower Hamlets 28.29 8               8              
M 2 Amy Herrington U15 Reading AC 26.45 7         7                    
GG 3 Emma Garry U15 Horsham Blue Star Harriers 20.59 6       6                      
R 4 Chantal Banton U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 19.49 5                 5            
F 5 Ciara Bonner U15 Guildford & Godalming 17.83 4   4                          
N 6 Lieacha Cundy U15 Newquay & Par 11.22 3           3                  
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     3  
DTW   Under 15 Girls B Discus                                     DTB
VV 1 Gbemisola Olaosebikan U15 Victoria Park & Tower Hamlets 19.63 8               8              
G 2 Caroline Wirth U15 Horsham Blue Star Harriers 19.02 7       7                      
FF 3 Nicola Black U15 Guildford & Godalming 17.59 6   6                          
MM 4 Maddi Ham U15 Reading AC 13.75 5         5                    
RR 5 Imogen Bright U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 11.37 4                 4            
  6         3                              
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     6  
JTW   Under 15 Girls A Javelin                                     JTA
M 1 Amy Herrington U15 Reading AC 25.73 8         8                    
FF 2 Alex Woods U15 Guildford & Godalming 21.03 7   7                          
G 3 Lucy Milnthorpe U15 Horsham Blue Star Harriers 17.14 6       6                      
N 4 Calla Sweetzer-Sturt U15 Newquay & Par 14.84 5           5                  
R 5 Chantal Banton U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 11.01 4                 4            
  6         3                              
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     6  
JTW   Under 15 Girls B Javelin                                     JTB
F 1 Ciara Bonner U15 Guildford & Godalming 20.99 8   8                          
MM 2 Katie Holt U15 Reading AC 19.82 7         7                    
NN 3 Lieacha Cundy U15 Newquay & Par 14.24 6           6                  
GG 4 Florence Webb U15 Horsham Blue Star Harriers 10.97 5       5                      
RR 5 Imogen Bright U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 10.08 4                 4            
  6         3                              
  7         2                              
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     6  
4x100   Under 15 Girls 4x100m                                     4x100
M 1 Reading AC U15 Reading AC 54.1 8         8                    
R 2 Windsor, Slough, Eton & Hounslow U15 Windsor, Slough, Eton & Hounslow 54.8 7                 7            
S 3 South London Harriers U15 South London Harriers 55.1 6             6                
F 4 Guildford & Godalming U15 Guildford & Godalming 55.5 5   5                          
V 5 Victoria Park & Tower Hamlets U15 Victoria Park & Tower Hamlets 55.8 4               4              
G 6 Horsham Blue Star Harriers U15 Horsham Blue Star Harriers 56.0 3       3                      
N 7 Newquay & Par U15 Newquay & Par 59.4 2           2                  
  8         1                              
  9                                        
  10                                        
  11                                        
  12                                     1  
                330 123.5 295 339.5 136.5 183.5 169 340         171